Набір біт Bit-Box 15 Impaktor PZ2, 05057763001

Код: 2378 | Артикул: 05057763001 Статус: В наявності
 
Wera
1 491 грн.
0
0

Високоякісні біти для гвинтів Pozidriv, в практичному футлярі. Технологія Impaktor забезпечує виробам термін служби, що перевищує середні показники навіть в умовах екстремальних навантажень. 

Характеристики
Кількість найменувань15

Високоякісні біти для гвинтів Pozidriv, в практичному футлярі. Технологія Impaktor забезпечує виробам термін служби, що перевищує середні показники навіть в умовах екстремальних навантажень. Підвищений опір завдяки тертю алмазному покриттю наконечника знижує вислизання біти з гвинта. Особливо підходять для роботи з пропонованими на ринку ударними гвинтовертами. Шестигранний хвостовик 1/4" підходить для тримача за стандартом DIN ISO 1173-D 6,3. З ідентифікаторами інструментів" Take it easy ": колірне кодування профілю та маркуванням розміру

  • Технологія Impaktor для збільшеного терміну служби
  • Особливо підходить для використання з ударними гвинтовертами
  • Алмазне покриття для надійної посадки в гвинті
  • З індикаторами інструментів "Take it easy": Кольорове маркування профілю та догляд за маркуванням розміру
  • У практичному футлярі для легкого вилучення

Bit-Box

Кришка зрушення служить для простого і точного за кількістю вилучення біт і для повернення їх в футляр. Простий візуальний контроль кількості біт через прозору задню стінку футляра. 

Насадки Impaktor

Для найсуворіших вимог до інструментів для загвинчування. Додатковою перевагою ударних насадок є покриття дрібними діамантовими частинками. Ці алмазні частинки при машинному закручуванні знижують сили зсуву, через якого інструмент може вислизнути з головки гвинта. Алмазні частки "вгризаються" в гвинт. Завдяки цьому потрібно менше зусиль для натискання, що значно знижує втому при машинному закручуванні. Завдяки найкращому використанню властивостей матеріалу і оптимізації геометрії інструментів (дві поєднані торсіонні зони, що діють послідовно) технологія Impaktor забезпечує термін служби, що перевищує середні показники навіть з урахуванням суворих умов їх застосування. 

Підвищена продуктивність

Для використання з ударними гвинтовертами. Підвищує продуктивність при закручуванні за допомогою машин

Збільшений термін служби

Завдяки вдосконаленню характеристик матеріалів в поєднанні з геометрією, узгодженою для особливих вимог, а також підібраним методам виробництва, ударні інструменти компанії Wera відрізняються неабияким терміном служби. 

Біта не ламається завчасно

З максимально високою міцністю. Знижує небезпеку передчасної поломки насадки.

Tорсіонна форма

Зі спеціально підібраною для таких навантажень зоною крутіння, для дбайливого ставлення до наконечника біти. 

Менше зусилля притиску

Ці алмазні частинки при машинному закручуванні знижують сили зсуву, через якого інструмент може вислизнути з головки гвинта. Алмазні частки "вгризаються" в гвинт. Завдяки цьому машинне загвинчування вимагає менших зусиль для натискання на інструмент, втома від роботи настає помітно пізніше. 

Технічні дані
Тип пакуванняв наборі
ВластивостіTake it easy; BiTorsion; Impaktor; Diamond
Кількість в упаковці15 од.
Вміст набору15 x PZ 2x25
Ваш відгук про: Набір біт Bit-Box 15 Impaktor PZ2, 05057763001
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх