Набір біт Bit-Check 30 Stainless 1, 05071109001

Код: 2360 | Артикул: 05071109001 Статус: В наявності
 
Wera
2 811 грн.
0
0

Багатокомпонентний футляр Bit-Check з можливістю вертикального розміщення. Рішення проблеми контактної іржі: нержавійку загвинчують в нержавійку! Необхідна твердість і міцність завдяки вакуумному загартуванню в льоді. Технологія Rapidaptor для швидкої зміни біт. Без обмежень у промисловому використанні.

Характеристики
Кількість найменувань30

З можливістю вертикального розміщення футляра. Набір Bit-Check з високоякісними бітами зі спеціальної сталі. Інструменти Wera Edelstahl виготовляються зі спеціальної сталі, що виключає неприємне поширення контактної іржі. 29 біт Wera Edelstahl. 1 тримач з швидкозажимним патроном Rapidaptor Edelstahl. Багатокомпонентний набір Bit-Check підкуповує своєю малою вагою і максимальною компактністю. При цьому м'який матеріал підкладки забезпечує одночасно надійність фіксації біт і легкість їх вилучення. Профіль і розмір біт легко визначаються завдяки ідентифікаторів інструментів Wera "Take it easy" на основі колірної кодування і чітких написів. 

  • Багатокомпонентний футляр Bit-Check з можливістю вертикального розміщення
  • Рішення проблеми контактної іржі: нержавійку загвинчують в нержавійку!
  • Необхідна твердість і міцність завдяки вакуумному загартуванню в льоді
  • Технологія Rapidaptor для швидкої зміни біт
  • Без обмежень у промисловому використанні 

Набори Bit-Check можна поставити на робочому місці так, що інструментами завжди можна швидко скористатися

Біти з нержавіючої сталі 

Щоб інструменти з нержавіючої сталі мали ту ж міцністю, що і звичайні інструменти, фірма Wera розробила новий метод вакуумного гарту. Вакуумний гарт в льоді надає інструменту міцність, необхідну для промислового застосування. Результат: кращий інструмент з нержавіючої сталі для деталей з нержавіючої сталі. 

Нержавіюча сталь прикручується нержавіючої сталлю!

Рішення проблеми з контактної іржею: Нержавіюча сталь прикручується нержавіючої сталлю! Інструменти Wera виготовляються з нержавіючої сталі, завдяки чому запобігається виникнення контактної іржі.  

Загартовування в льоді під вакуумом

Інструменти з нержавіючої сталі від компанії Wera загартовані в льоді під вакуумом і володіють необхідними значеннями твердості і міцності. Промислове застосування дозволено без будь-яких обмежень. 

Тримач Rapidaptor з нержавіючої сталі

Виконаний з нержавіючої сталі, що запобігає неприємному поширення іржі при закручуванні деталей з нержавіючої сталі. Крім того використовуються всі переваги технології Rapidaptor.

Швидка установка і самоблокувння

Насадку можна встановити в затиск, не вдаючись до допомоги втулки. Як тільки насадка виявляється в гвинті, вона самостійно блокується. 

Швидке вилучення

Для зміни насадки необхідно просто зрушити втулку вперед: при цьому пружинний механізм підніме насадку з магніту і розблокує інструмент. Насадка легко витягається. Відмінна допомога: насадки навіть мінімальних розмірів легко витягуються без допоміжного інструменту. 

Універсальний затискач 

Швидкозатискний тримач Rapidaptor підходить для насадок 1/4" за стандартом DIN ISO 1173-C 6,3 (тип хвостовика Wera 1), і E 6,3 (тип хвостовика Wera 4). 

Технічні дані
Тип наконечникаPhillips PH; Pozidriv PZ; HEX шестигранник; TORX®
Тип пакуванняв наборі
ВластивостіTake it easy; INOX
Кількість в упаковці30 од.
Вміст набору1 x 1/4"x50; 1 x PH 1x25; 3 x PH 2x25; 1 x PH 3x25; 2 x PZ 1x25; 3 x PZ 2x25; 1 x PZ 3x25; 2 x TX 10x25; 2 x TX 15x25; 3 x TX 20x25; 3 x TX 25x25; 2 x TX 30x25; 1 x TX 40x25; 1 x 2.5x25; 1 x 3.0x25; 1 x 4.0x25; 1 x 5.0x25; 1 x 5.5x25
Ваш відгук про: Набір біт Bit-Check 30 Stainless 1, 05071109001
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх