Набір біт Bit-Check 6 PH Impaktor 1, 05057691001

Код: 2357 | Артикул: 05057691001 Статус: В наявності
 
Wera
1 000 грн.
0
0

Багатокомпонентний футляр Bit-Check з можливістю вертикального розміщення. Технологія Impaktor для збільшеного терміну служби. Особливо підходить для використання з ударними гвинтовертами. Алмазне покриття для надійної посадки в гвинті. З індикаторами інструментів "Take it easy": Кольорове маркування профілю та гравірування розміру.

Характеристики
Кількість найменувань6

6 біт Wera Impaktor зручно і компактно розміщені в практичному наборі Bit-Check. Завдяки найкращому використанню властивостей матеріалу і оптимальному підбору геометричних параметрів технологія Impaktor забезпечує виробам термін служби, що перевищує середні показники навіть з урахуванням жорстких умов їх застосування. Наконечник біт покритий дрібними діамантовими частинками і за рахунок опору тертям знижує вислизання з гвинта.

  • Багатокомпонентний футляр Bit-Check з можливістю вертикального розміщення
  • Технологія Impaktor для збільшеного терміну служби
  • Особливо підходить для використання з ударними гвинтовертами
  • Алмазне покриття для надійної посадки в гвинті
  • З індикаторами інструментів "Take it easy": Кольорове маркування профілю та гравірування розміру 

Підвищена продуктивність

Для використання з ударними гвинтовертами. Підвищує продуктивність при закручуванні за допомогою машин.

Збільшений термін служби

Завдяки вдосконаленню характеристик матеріалів в поєднанні з геометрією, узгодженою для особливих вимог, а такожпідібраним методам виробництва, ударні інструменти компанії Wera відрізняються неабияким терміном служби.

Tорсіонна форма

Зі спеціально підібраною для таких навантажень зоною крутіння, для дбайливого ставлення до наконечника біти.

Насадки Impaktor 

Для найсуворіших вимог до інструментів для загвинчування. Додатковою перевагою ударних насадок є покриття дрібними діамантовими частинками. Ці алмазні частинки при машинному закручуванні знижують сили зсуву, через якого інструмент може вислизнути з головки гвинта. Алмазні частки "вгризаються" в гвинт. Завдяки цьому потрібно менше зусиль для натискання, щозначно знижує втому при машинному закручуванні. Завдяки найкращому використанню властивостей матеріалу і оптимізації геометрії інструментів (дві поєднані торсіонні зони, що діють послідовно) технологія Impaktor забезпечує термін служби, що перевищує середні показники навіть з урахуванням жорстких умов їх застосування.

Система TriTorsion

Поєднання подвійної торсіонної зони в тримачі Impaktor і торсіонної зони в біті Impaktor утворює т.зв. систему TriTorsion.

Система Impaktor

Система Wera Impaktor, що складається з біти Impaktor і тримача Impaktor, стала сьогодні необхідним доповненням системи BiTorsion у вигляді системи TriTorsion.

Ідентифікатори інструментів "Take it easy"

У наборах Bit-Check з ідентифікаторами "Take it easy" біти забезпечені мітками, які завдяки своєму кольору (наприклад, червоний = Phillips) і вказівкою розміру роблять відбір потрібного біта швидким і легким. 

Технічні дані
Тип пакуванняв наборі
ВластивостіTake it easy; BiTorsion; Impaktor; Diamond
Кількість в упаковці6 од.
Вміст набору4 x PH 2x50; 2 x PH 3x50
Ваш відгук про: Набір біт Bit-Check 6 PH Impaktor 1, 05057691001
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх