Набір з тріскачкою Wera Kraftform Kompakt Zyklop MS1 Metal/Speed 1/4" 05135949001

Код: 1000319 | Артикул: 05135949001 Статус: В наявності
 
Wera
5 256 грн.
0
0

Компактний набір з 2 тріскачок: Zyklop Speed і Zyklop Metal з перемикачем реверсу + 6 аксесуарів. Тріскачка Zyklop Speed. Тонкий механізм зчеплення на 72 зубця забезпечує малий кут повернення - лише 5°. Головка тріскачки вільно повертається і може блокуватися в будь-якому положенні за допомогою розташованого по обидві сторони зсувного стопора.

  • Компактний набір з 2 тріскачок: Zyklop Speed і Zyklop Metal з перемикачем реверсу + 6 аксесуарів.
  • Тріскачка Zyklop Speed. Тонкий механізм зчеплення на 72 зубця забезпечує малий кут повернення - лише 5°. Головка тріскачки вільно повертається і може блокуватися в будь-якому положенні за допомогою розташованого по обидві сторони зсувного стопора. Можна легко і досить вільно працювати руками, виконуючи роботу з деталями навіть у вузьких і важкодоступних місцях. Точна фіксація в положенні 0°, 15° і 90° вправо/вліво забезпечує впевнену роботу без просковзування головки тріскачки. У положенні 0° тріскачку з адаптером і бітою можна використовувати як звичайну викрутку. Конструкція з використанням інерційної маси служить для прискорення процесу закручування. Обертально-симетрична форма ручки Kraftform та муфта вільного ходу сприяють швидкості процесу закручування. Чудово підігнана по долоні форма ручки Kraftform дозволяє вберегти руки від мозолів та пухирів. Завдяки використанню твердих матеріалів для ручки її можна швидко перехопити, абсолютно не побоюючись, що ручка "прилипне" до долоні. Виготовлені з більш м"якого матеріалу "нековзкі" зони забезпечують максимальну передачу великих зусиль. Для торцевих головок під приєднувальний квадрат 1/4" і перехідників під приєднувальний квадрат 1/4", з кульковим фіксатором.
  • Тріскачка Zyklop Metal з перемикачем реверсу. Тонка форма для роботи в обмеженому просторі. Тонкий механізм зчеплення на 72 зубця забезпечує малий кут повернення - лише 5°. З перемикачем реверсу для зручної зміни напрямку обертання. З функцією надійного блокування головок. Кована цільнометалева тріскачка (хроммолібденова сталь), надміцна, з великим терміном служби.
  • Подовжувач Wera Zyklop зі стопором flexible-lock: активована система надійно блокує торцеву головку, виключаючи небажане випаданння насадки. Якщо систему деактивовано, то головки можна встановлювати і змінювати моментально. З муфтою вільного ходу для прискореного обертання гвинтів і гайок. Хромванадієва сталь, матове хромоване покриття.
  • Два подовжувачі (75 мм і 150 мм) Wera Zyklop з нековзкою в пальцях муфтою вільного ходу для прискореного обертання гвинтів і гайок. Хромванадієва сталь, матове хромоване покриття.
  • Подовжувач рухомий "Wobble" з кутом нахилу 15° в будь-якому напрямку. Це допомагає швидко і точно працювати в прихованих і тісних місцях.
  • Перехідник з квадрата на шестигранник. Для бітів з шестигранником 1/4" за стандартом DIN ISO +1173-C 6,3 і E 6,3 і з типами хвостовиків Wera 1 і 4. Із швидкозажимним патроном.
  • Карданний шарнір Wera Zyklop для торцевих головок під приєднувальний квадрат 1/4" з кульковим фіксатором.
Технічні дані
Привід (хвостовик)Квадрат 1/4
Тип пакуванняв наборі
ВластивостіTake it easy
Кількість в упаковці8 од.
Вміст набору1 x 1/4"x152.0; 1 x 1/4"x141; 1 x 1/4"x150.0; 1 x 1/4"x150.0; 1 x 1/4"x75.0; 1 x 1/4"x37.0; 1 x 1/4"x56.0; 1 x 1/4"x35.5
Ваш відгук про: Набір з тріскачкою Wera Kraftform Kompakt Zyklop MS1 Metal/Speed 1/4" 05135949001
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх