Набір бітових викруток Kraftform Kompakt 20 Tool Finder 2 з сумкою, 05051017001

Код: 1942 | Артикул: 05051017001 Статус: В наявності
 
3 066 грн.
0
0

Набір Kraftform Kompakt, що включає 13 інструментів, в тому числі 6 біт довжиною 25 мм і 6 біт 89 мм. Компактні інструменти Wera підходять одночасно для загвинчування як в ручному, так і машинному режимах. Система "Одна ручка - багато насадок" компактної конструкції з робочими кінцями різних профілів, розміщена в компактному футлярі, підвищує мобільність і гнучкість у використанні. 

Характеристики
розмір накінечникав наборі

Набір Kraftform Kompakt, що включає 13 інструментів, в тому числі 6 біт довжиною 25 мм і 6 біт 89 мм. Компактні інструменти Wera підходять одночасно для загвинчування як в ручному, так і машинному режимах. Система "Одна ручка - багато насадок" компактної конструкції з робочими кінцями різних профілів, розміщена в компактному футлярі, підвищує мобільність і гнучкість у використанні. Підходить для біт з шестигранником 1/4 "за стандартом DIN ISO 1173-C 6,3 і E 6,3 (ISO 1173) і з типами хвостовика Wera 1 і 4. З перехідником, висувним стрижнем, патроном Rapidaptor. Багатокомпонентна ручка Kraftform із захистом від перекочування, для особливо ергономічного загвинчування. Вбудований магазин для зберігання біт довжиною 25 мм. Даний набір замінює набір з 12 викруток і знижує до мінімуму необхідний комплект. Профіль і розмір біт легко впізнаються за допомогою ідентифікатора інструментів "Take it easy" на основі колірної кодування і добре помітною маркування. Біти володіють хорошим захистом від корозії завдяки нікелевому покриттю.

  • Ручка-бітотримач Kraftform з висувним стрижнем і швидкозажимний патроном Rapidaptor
  • Ручка Kraftform багатокомпонентна, із захистом від перекочування і вбудованим магазином
  • Утоплений в ручці висувною стрижень
  • 6 бітів довжиною 25 мм з ідентифікатором інструментів Take it easy: колірне кодування профілю та маркування розміру, і 6 бітів довжиною 89 мм
  • Біти володіють хорошим захистом від корозії завдяки нікелевому покриттю  

Висувною стрижень, вбудований магазин для насадок, технологія Rapidaptor

Kraftform Kompakt 20: Втоплена в ручці телескопічна вставка (яку можна використовувати в якості тримача для шуруповерта) і вбудований магазин для насадок. Система Rapidaptor гарантує миттєву зміну насадки, а також хорошу поведінку муфти вільного ходу при використанні машини.  

Телескопічна вставка I

Втоплений в ручці висувною стрижень з швидкозажимним патроном дозволяє легко поводитися з інструментом навіть в умовах обмеженого простору роботи, коли стрижень сховано.

Телескопічна вставка II

Простим натисненням на стопорну гільзу можна швидко висунути робочий стрижень. Тепер ручку-тримач можна використовувати як повноцінну викрутку

Телескопічна вставка III

Якщо повторно натиснути на гільзу з чутним і відчутним подоланням опору стопорного механізму, відбувається його розблокування. Висувною стрижень можна витягти і використовувати в якості адаптера в машинному режимі або повернути в початкове положення. 

Ідентифікатори інструментів "Take it easy"

Wera Ідентифікатори інструментів "Take it easy" з кольоровим кодуванням профілю і гравіюванням розміру - для простого і швидкого відбору необхідного інструменту.

Зручна форма

Відмінно підігнана за формою долоні ручка Kraftform береже руку від мозолів і пухирів

Характеристики
Тип пакуванняв наборі
ВластивостіTake it easy
Кількість в упаковці13 од.
Вміст набору1 x 1/4"x100; 1 x PH 1x25; 1 x PH 2x25; 1 x PZ 1x25; 1 x PZ 2x25; 1 x TX 20x25; 1 x TX 25x25; 1 x PH 1x89; 1 x PH 2x89; 1 x PZ 1x89; 1 x PZ 2x89; 1 x TX 20x89; 1 x TX 25x89; 1 x 50.0x70.0
Ваш відгук про: Набір бітових викруток Kraftform Kompakt 20 Tool Finder 2 з сумкою, 05051017001
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх