Набір викруток у сумці WERA KRAFTFORM 2GO 300, 05004313001

Код: 2139 | Артикул: 05004313001 Статус: В наявності
 
3 191 грн.
0
0

11 викруток Kraftform з ідентифікаторами інструментів Take it Easy в сумці Wera 2go 4 з можливістю оформлення внутрішнього простору для зберігання інструментів на свій розсуд. Ручка Kraftform Plus для комфортної роботи без появи на руках мозолів і пухирів.

Характеристики
серіяKraftform Plus серія 300
розмір накінечниканабор
тип наконечниканабор

11 викруток Kraftform з ідентифікаторами інструментів Take it Easy в сумці Wera 2go 4 з можливістю оформлення внутрішнього простору для зберігання інструментів на свій розсуд. Ручка Kraftform Plus для комфортної роботи без появи на руках мозолів і пухирів. Тверді зони ручки для високої швидкості роботи, в той час як м'які зони ручки забезпечують передачу великих моментів сили. Шестигранний край ручки запобігає набридливому перекочуванню викрутки на робочому місці. Частина викруток з Lasertip: накінечник надійно "вгризається" в головку гвинта і запобігає вислизанню викрутки. Накінечник Wera Black Point, а також складна технологія гартування забезпечують довгий термін служби накінечника, підвищений захист від корозії та високу точність посадки.

  • Багатокомпонентна ручка Kraftform для високої швидкості роботи та ергономічного загвинчування.
  • З шестигранним краєм ручки для захисту від перекочування.
  • З накінечником Lasertip для кращого контакту з головкою гвинта.
  • З накінечником Black Point для відмінного захисту від корозії і для точної роботи.
  • Викрутки забезпечені ідентифікаторами інструментів "Take it easy" - колірне кодування профілю накінечника і маркування розміру на ручці викрутки.
  • Сумка може прикріплюватись до компонентів системи Wera 2go. 

Lasertip

Вузько сфокусований промінь лазера створює структуру поверхні з гострими кромками. Твердість профілю після обробки лазером становить до 1000 HV. Накінечник Wera Lasertip міцно "чіпляється" за шліц гвинта і запобігає вислизанню з нього. Ідеально для прямого шліца, Phillips і Pozidriv.

Менше зусилля притискання

Wera Lasertip зменшує необхідне зусилля притискання та підвищує передачу крутного моменту. Загвинчування стає більш безпечним і зручним.

Lasertip запобігає зісковзуванню

Часто при закручуванні викрутка вислизає з гвинта. Іноді при цьому пошкоджується цінна поверхня або справа навіть закінчується травмою. У викрутках Wera накінечник Lasertip оброблений лазером до мікроскопічної шорсткості. Така шорстка поверхня буквально "врізається" в головку гвинта. Про випадкове зісковзування викрутки можна забути.

Накінечник Wera Black Point

Накінечник Wera Black Point, а також складна технологія гартування забезпечують довгий термін служби накінечника, підвищений захист від корозії та високу точність посадки.

 Багатокомпонентна ручка Kraftform

Wera виготовляє ручку Kraftform з декількох матеріалів з різними властивостями. Для середньої частини використовується стійкий пластик, який міцно утримує робочий кінець навіть при високих навантаженнях. Для кольорових ділянок застосовується більш м'який матеріал, який має високий ступінь тертя і забезпечує передачу великих зусиль. Зони з більш твердими поверхнями перешкоджають прилипанню ручки до долоні, це дозволяє швидко перехоплювати викрутку в руці.

Зручна форма

Відмінно підігнана за формою долоні ручка Kraftform береже руку від мозолів і пухирів.

Швидке перехоплювання

У ручці використані тверді матеріали, тому її можна швидко перехопити, абсолютно не побоюючись, що вона "прилипне" до долоні. Тверда зона ручки з найбільшим діаметром обертається в руці подібно колесу.

Маркування на ручці

Маркування на ручці за розміром викрутки полегшує пошук у сумці з інструментами та на робочому місці.

Шестигранний край ручки

Шестигранний край ручки захищає від надокучливого перекочування інструменту на робочому місці.

Ідентифікатори інструментів Take it easy

Викрутки, забезпечені ідентифікаторами інструментів "Take it easy" - колірне кодування профілю накінечника і маркування розміру на ручці викрутки.

Міцність та збереження форми

Міцний та зберігаючий форму матеріал відрізняється високою стійкістю до порізів та проколів. Інструменти, які переносяться захищені від ушкоджень та вологи. Термін служби сумки для інструментів збільшений.

Продумане зберігання

Можливість легко видозмінювати внутрішній обсяг сумки, за допомогою роздільника на липучках, забезпечує хороший огляд вмісту та підтримання порядку.

Робота на місці та на виїзді

Велика опорна поверхня нижньої частини підвищує стійкість сумки. Завдяки наявності великої ручки сумку зручно переносити або підвішувати на робочому місці.

Чудове доповнення системи

Завдяки наявності зони на липучках сумку можна прикріплювати до базового модуля Wera 2go 1 і до контейнера для інструментів Wera 2go 2.

Характеристики
Тип інструментуВикрутка
Серія інструментуKraftform Plus серія 300
Тип рукояткиДвокомпонентна
Тип пакуванняв наборі
ВластивостіTake it easy
Кількість в упаковці11 од.
Вміст набору1 x 105.0x165.0; 1 x PH 1x80; 1 x PH 2x100; 1 x PZ 1x80; 1 x PZ 2x100; 1 x TX 10x80; 1 x TX 15x80; 1 x TX 20x100; 1 x TX 25x100; 1 x TX 30x115; 1 x 0.8x4.5x90; 1 x 1.2x7.0x125
Ваш відгук про: Набір викруток у сумці WERA KRAFTFORM 2GO 300, 05004313001
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх