Набір викруток універсальний, Wera Kraftform XXL TX 05051011001

Код: 2138 | Артикул: 05008864001 Статус: В наявності
 
2 474 грн.
0
0

Універсальний набір із 12 викруток з ручкою Kraftform Plus для комфортної роботи без появи на руках мозолів і пухирів. Тверді зони ручки для високої швидкості роботи, в той час як м'які зони ручки забезпечують передачу великих моментів сили. 

Характеристики
серіяKraftform Plus серія 300
розмір накінечниканабор
тип наконечниканабор

Універсальний набір із 12 викруток з ручкою Kraftform Plus для комфортної роботи без появи на руках мозолів і пухирів. Тверді зони ручки для високої швидкості роботи, в той час як м'які зони ручки забезпечують передачу великих моментів сили. Шестигранний край ручки запобігає набридливому перекочуванню викрутки на робочому місці. Накінечник Lasertip з профілем шліц, Phillips і Pozidriv надійно "вгризається" в головку гвинта і запобігає вислизанню викрутки. Накінечник Wera Black Point, а також складна технологія гартування забезпечують довгий термін служби накінечника, підвищений захист від корозії та високу точність посадки.

  • Підходящий інструмент для будь-якого завдання - універсальний набір.
  • Багатокомпонентна ручка Kraftform для швидкого і ергономічного загвинчування.
  • З накінечником Lasertip для кращого контакту з головкою гвинта.
  • З накінечником Black Point для відмінного захисту від корозії і для точної роботи.
  • З шестигранним краєм ручки для захисту від перекочування.
  • Викрутки забезпечені ідентифікаторами інструментів "Take it easy" - колірне кодування профілю накінечника і маркування розміру на ручці викрутки.
  • Дві практичні підставки для зручного розміщення викруток.

Kraftform Plus – серія 300

Викрутки Kraftform Plus - відчутна ергономіка. Цілковито оберігають руку і долоню - навіть при тривалій роботі. У поєднанні з іншими технічними та практичними перевагами інструменту, наприклад, накінечником Lasertip для надійної посадки у головці гвинта, викрутки Kraftform є ідеальним вибором, коли мова йде про закручування вручну.

Kraftform Plus – серія 100 VDE

Викрутки Kraftform Plus VDE перевірені відповідно до стандарту IEC 60900 поштучно в умовах водяної бані при 10000 B. Контрольне навантаження 10000 B, яке в десять разів перевищує максимально допустимий напругу 1000 B, гарантує безпечну роботу.

Kraftform Plus – серія 900

Викрутка-різець - рішення, коли потрібно не тільки вкрутити гвинт - для загвинчування, видовбування, чеканки і відгвинчування закислих гвинтів або спечених гвинтових зажимів. З вбудованим ударним накінечником для підвищення терміну служби і зменшення ризику розколу рукоятки. З наскрізним шестигранним робочим кінцем з високоякісного матеріалу, завдяки чому можлива передача зусилля без втрат навіть при ударах молотком. Загартований до в'язкої твердості матеріал запобігає руйнуванню робочого кінця. Завдяки вбудованому допоміжному шестиграннику за допомогою ріжкового або накидного ключа можлива передача більших крутних моментів.

Lasertip

Вузько сфокусований промінь лазера створює структуру поверхні з гострими кромками. Твердість профілю після обробки лазером становить до 1000 HV. Накінечник Wera Lasertip міцно "чіпляється" за шліц гвинта і запобігає вислизанню з нього. Ідеально для прямого шліца, Phillips і Pozidriv.

Менше зусилля притискання

Wera Lasertip зменшує необхідне зусилля притискання та підвищує передачу крутного моменту. Загвинчування стає більш безпечним і зручним.

Lasertip запобігає зісковзуванню

Часто при закручуванні викрутка вислизає з гвинта. Іноді при цьому пошкоджується цінна поверхня або справа навіть закінчується травмою. У викрутках Wera накінечник Lasertip оброблений лазером до мікроскопічної шорсткості. Така шорстка поверхня буквально "врізається" в головку гвинта. Про випадкове зісковзування викрутки можна забути.

Накінечник Wera Black Point

Накінечник Wera Black Point, а також складна технологія гартування забезпечують довгий термін служби накінечника, підвищений захист від корозії та високу точність посадки.

Багатокомпонентна ручка Kraftform

Wera виготовляє ручку Kraftform з декількох матеріалів з різними властивостями. Для середньої частини використовується стійкий пластик, який міцно утримує робочий кінець навіть при високих навантаженнях. Для кольорових ділянок застосовується більш м'який матеріал, який має високий ступінь тертя і забезпечує передачу великих зусиль. Зони з більш твердими поверхнями перешкоджають прилипанню ручки до долоні, це дозволяє швидко перехоплювати викрутку в руці.

Зручна форма

Відмінно підігнана за формою долоні ручка Kraftform береже руку від мозолів і пухирів.

Швидке перехоплювання

У ручці використані тверді матеріали, тому її можна швидко перехопити, абсолютно не побоюючись, що вона "прилипне" до долоні. Тверда зона ручки з найбільшим діаметром обертається в руці подібно колесу.

Маркування на ручці

Маркування на ручці за розміром викрутки полегшує пошук у сумці з інструментами та на робочому місці.

Шестигранний край ручки

Шестигранний край ручки захищає від надокучливого перекочування інструменту на робочому місці.

Ідентифікатори інструментів Take it easy

Викрутки забезпечені ідентифікаторами інструментів "Take it easy" - колірне кодування профілю накінечника і маркування розміру на ручці викрутки.

Характеристики
Тип інструментуВикрутка
Серія інструментуKraftform Plus серія 300
Тип рукояткиДвокомпонентна
Тип пакуванняв наборі
ВластивостіTake it easy
Кількість в упаковці12 од.
Вміст набору1 x PH 2x100; 1 x PZ 1x80; 1 x PZ 2x100; 1 x 1.0x5.5x100; 1 x 1.2x7.0x125; 1 x 0.8x4.0x100; 1 x TX 15x80; 1 x TX 20x100; 1 x TX 25x100; 1 x 0.4x2.5x80; 1 x 0.6x3.5x100; 1 x 0.5x3.0x70; 2 x 190.0x50,0
Ваш відгук про: Набір викруток універсальний, Wera Kraftform XXL TX 05051011001
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх