Набір викруток WERA Kraftform 900/7 Set 3, викрутка-різець, 05137813001

Код: 2006 | Артикул: 05137813001 Статус: В наявності
 
2 523 грн.
0
0

Набір з 7 викруток-різців Wera для загвинчування, довбання і роботи з проблемним кріпленням. З багатокомпонентною ручкою Kraftform для роботи в постійному й щадному режимі. Ручка Kraftform Plus: тверді зони ручки для високої швидкості роботи, в той час як м'які зони ручки забезпечують передачу великих моментів сили. 

Характеристики
серіяKraftform Plus серія 900
розмір накінечниканабор
тип наконечниканабор

Набір з 7 викруток-різців Wera для загвинчування, довбання і роботи з проблемним кріпленням. З багатокомпонентною ручкою Kraftform для роботи в постійному й щадному режимі. Ручка Kraftform Plus: тверді зони ручки для високої швидкості роботи, в той час як м'які зони ручки забезпечують передачу великих моментів сили. З наскрізним шестигранним стрижнем з високоякісного матеріалу для виготовлення біт, за рахунок чого забезпечується відсутність втрат при передачі сили навіть при ударах молотком. Загартований до в'язкої твердості метал виключає утворення відколів або руйнування робочого кінця. З ударним задником для збільшення терміну служби і зниження небезпеки розколювання ручки. Наявність допоміжного шестикутника допомагає за допомогою ріжкового або накидного ключа передавати більший момент сили. Наконечник Wera Black Point і трудомісткий процес гарту забезпечують довгий термін служби наконечника, підвищений захист від корозії і високу точність роботи. Шестигранний край ручки запобігає набридливому перекочуванню викрутки на робочому місці. 

  • Набір з 7 предметів в компактному м'якому футлярі, відповідному для системи Wera 2go
  • Викрутка-долото для загвинчування, видовбування тощо
  • З наскрізним шестигранним стрижнем, ударним задником і допоміжним шестигранником
  • Тверді зони ручки для високої швидкості роботи, м'які зони ручки для передачі великих моментів затягування
  • Багатокомпонентна ручка Kraftform для роботи в постійному й щадному режимі

Викрутки часто використовують замість стамески. Це неправильно і небезпечно. Якщо вам потрібно не тільки загвинчувати, допоможе викрутка-різець. Для загвинчування, видовбування, віджимання і звільнення міцно сидячих гвинтів. Викрутка різець від Wera - інструмент для особливо складних випадків!

Підходить для системи Wera 2go

Підходить для прикріплення до компонентів системи Wera 2go.

З вбудованим ударним набалдашником

З вбудованим ударним набалдашником для збільшення терміну служби і зниження ризику розколювання ручки. Додатково діє наступне правило: працювати в захисних окулярах.

З наскрізним стрижнем

З наскрізним шестигранним робочим кінцем з високоякісного металу, завдяки чому можлива передача зусилля без втрат також при ударах молотком. Загартований до в'язкої твердості матеріал запобігає відколювання або руйнування робочого кінця

Допоміжний шестигранник

Вбудований допоміжний шестигранник разом з гайковим або накидним ключем забезпечують передачу. більш високих крутних моментів.

Наконечник Wera Black Point

Наконечник Wera Black Point, а також складна технологія гарту гарантують довгий термін служби наконечника, підвищений захист від корозії і високу точність посадки.

Kraftform

Вихідна ідея при створенні ручки Kraftform полягала в тому, що форма ручки повинна визначатися формами руки. Час підтвердив вірність даного рішення. Уже в шістдесяті роки компанія Wera спільно з всесвітньо відомим інститутом Фраунгофера розробила ручку викрутки, прекрасно підходить за формою до людської руці. У 1968 р після тривалої роботи компанія Wera представила ручку Kraftform на ринку. За цей час ручка оптимізувалася за допомогою нових технологій, але зберегла свою перевірену форму, адже людська рука за цей час теж не змінилася.

Ручка Kraftform багатокомпонентна

Wera виготовляє ручку Kraftform з декількох матеріалів з різними властивостями. Для середньої частини використовується стійкий пластик, який міцно утримує робочий кінець навіть при високих навантаженнях. Для кольорових ділянок застосовується більш м'який матеріал. Матеріал має високий ступінь тертя і забезпечує передачу великих зусиль. Чорні зони з більш твердими поверхнями перешкоджають прилипанню ручки до долоні. Це дозволяє швидко перехоплювати викрутку в руці.

Характеристики
Тип інструментуВикрутка
Серія інструментуKraftform Plus серія 900, ударна
Тип рукояткиДвокомпонентна ударна
Тип пакуванняв наборі
ВластивостіTake it easy
Кількість в упаковці7 од.
Вміст набору1 x PZ 1x80; 1 x PZ 2x100; 1 x 0.6x3.5x80; 1 x 0.8x4.5x90; 1 x 1.0x5.5x100; 1 x 1.2x7.0x125; Відкривашка; Нейлонова сумка
Ваш відгук про: Набір викруток WERA Kraftform 900/7 Set 3, викрутка-різець, 05137813001
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх