Набір WERA KRAFTFORM KOMPAKT 20 TOOL FINDER 1 з сумкою, 05051016001

Код: 1000908 | Артикул: 05051016001 Статус: В наявності
 
Wera
2 219 грн.
0
0

Компактні інструменти Wera підходять одночасно для загвинчування як в ручному, так і в машинному режимах. Система "Одна ручка - багато насадок", компактної конструкції з бітами різних профілів, розміщена у зручній сумці, робить використання набору мобільним і гнучким.

Характеристики
серіяKraftform Kompakt
тип наконечниканабор
розмір накінечниканабор

Компактні інструменти Wera підходять одночасно для загвинчування як в ручному, так і в машинному режимах. Система "Одна ручка - багато насадок", компактної конструкції з бітами різних профілів, розміщена у зручній сумці, робить використання набору мобільним і гнучким. Підходить для насадок з шестигранником 1/4" за стандартом DIN ISO 1173-C 6,3 і E 6,3 (ISO 1173) і з типами хвостовиків Wera 1 і 4. З перехідником, висувним стержнем, патроном Rapidaptor. Багатокомпонентна ручка Kraftform Plus із захистом від перекочування, для особливо ергономічного загвинчування. Вбудований магазин для зберігання бітів. Даний набір заміняє шість викруток і знижує до мінімуму необхідний комплект. Схований в ручці висувний стержень зі швидкозажимним патроном дозволяє легко працювати інструментом навіть у тісному просторі, якщо стержень сховано. Робочий стержень легко висувається простим натисканням на стопорне кільце. Після цього ручку-тримач можна використовувати як повноцінну викрутку. Висувний стержень можна витягнути і використовувати у якості адаптера з машинним приводом або повернути в початкове положення. Профіль і розмір біт легко визначаються завдяки ідентифікаторам інструментів Wera "Take it easy" на основі колірного кодування та маркування розміру. Набір у практичній поясній сумці.

  • Ручка-тримач Kraftform Plus з висувним стержнем зі швидкозажимним патроном Rapidaptor.
  • Ручка Kraftform Plus багатокомпонентна, із захистом від перекочування і вбудованим магазином.
  • Загартовані до в'язкої твердості біти з торсіонною зоною, для універсального застосування.
  • Система Wera BiTorsion захищає біти від передчасного зносу.
  • Захований в ручці висувний стержень.
  • З індикаторами інструментів "Take it easy": кольорове маркування профілю та вказаний розмір.
  • Набір у міцній сумці.
  • Система "Одна ручка - багато насадок"

Система "Одна ручка - багато насадок" дозволяє швидко вставити та змінити потрібний робочий кінець і, тим самим, розширює можливості застосування.

Висувний стержень, вбудований магазин для насадок, технологія Rapidaptor

Kraftform Kompakt 20: захована в ручці телескопічна вставка (яку можна використовувати як тримач для шуруповерта) і вбудований магазин для насадок. Система Rapidaptor гарантує миттєву зміну насадки, а також хорошу поведінку муфти вільного ходу при машинному використанні.

Телескопічна вставка I

Схований у ручці висувний стержень зі швидкозажимним патроном дозволяє легко працювати інструментом навіть в умовах обмеженого робочого простору, коли стержень сховано.

Телескопічна вставка II

Простим натисканням на стопорну гільзу можна швидко висунути робочий стержень. Тепер ручку-тримач можна використовувати як повноцінну викрутку.

Телескопічна вставка III

Якщо повторно натиснути на гільзу з чутним на слух і відчутним подоланням опору стопорного механізму, відбувається його розблокування. Висувний стержень можна витягнути і використовувати в якості адаптера в машинному режимі або повернути у початкове положення.

Зручна форма та швидке перехоплювання

Відмінно підігнана за формою долоні ручка Kraftform береже руку від мозолів та пухирів. У ручці використані тверді матеріали, тому її можна швидко перехопити, абсолютно не побоюючись, що вона "прилипне" до долоні.

Шестигранний край ручки

Шестигранний край ручки захищає від надокучливого перекочування інструменту на робочому місці.

Для роботи як в вручну, так і з машинним приводом

Набір оснащений швидкозажимним тримачем і насадками для роботи як вручну, так і з машинним приводом.

Універсальний тримач

Швидкозажимний патрон Rapidaptor забезпечує моментальну зміну біт без допоміжного інструменту. Підходить для насадок 1/4" за стандартом DIN ISO 1173-C 6,3 (тип хвостовика Wera 1) і E 6,3 (тип хвостовика Wera

Швидка установка та самоблокування

Насадку можна вставити у зажим, не використовуючи втулку. Як тільки насадка опиняється у гвинті, вона самостійно блокується.

Швидке вилучення

Для зміни насадки необхідно просто змістити втулку вперед, при цьому пружинний механізм підніме насадку з магніту та розблокує інструмент. Насадка легко виймається. Відмінна допомога: насадки навіть мінімальних розмірів легко виймаються без допоміжного інструменту.

Управління однією рукою

Всі функції швидкозажимного тримача Rapidaptor, такі як установка та виймання насадки, можуть бути виконані однією рукою. Це швидше, економніше та зручніше. Ніяких зайвих рухів

Високоякісні біти

Високоякісні біти з торсіонною зоною, в якій гасяться піки кінетичного навантаження. Більш м'яка зона системи Bi-Torsion для запобігання скручування накінечника біти при високих навантаженнях. За рахунок цього значно зростає термін служби насадки. Загартовані до в'язкої твердості, для універсального застосування. Шестигранний хвостовик 1/4", підходять для тримачів за стандартом DIN ISO 1173-D 6,3.

Біти BiTorsion

Виникаючі при машинному закручуванні піки навантаження сприяють передчасного зносу насадок або руйнуванню гвинтів. Якщо ці навантаження звести до мінімуму, загвинчування стане більш продуктивним і надійним. Система Wera BiTorsion захищає від передчасного зносу. Термін служби насадки збільшується, значно зростає продуктивність при машинному закручуванні.

Ідентифікатори інструментів "Take it easy" Wera

Ідентифікатори інструментів "Take it easy" з кольоровим кодуванням профілю і маркуванням розміру - для простого і швидкого відбору необхідного інструменту.

Характеристики
Тип пакуванняв наборі
ВластивостіTake it easy
Кількість в упаковці7 од.
Вміст набору1 x 1/4"x100; 1 x PH 1x25; 1 x PH 2x25; 1 x PZ 1x25; 1 x PZ 2x25; 1 x TX 25x25; 1 x 0.8x5.5x25; 1 x 50.0x70.0
Ваш відгук про: Набір WERA KRAFTFORM KOMPAKT 20 TOOL FINDER 1 з сумкою, 05051016001
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх