Ручка-бітотримач з тріскачкою та швидкозажимним патроном Rapidaptor WERA 816 RA (05051461001)

Код: 1000373 | Артикул: 05051461001 Статус: В наявності
Model: 816 RA
Wera
1 455 грн.
0
0

Високоякісна ручка-бітотримач. Тріскачка з тонким механізмом зачеплення для малого кута повернення, з дисковим перемикачем (обертання вправо, заблоковано, вліво), з максимальним моментом сили до 50 Нм.

Характеристики
серіяKraftform Kompakt
тип наконечникаручка-тримач
розмір накінечникаручка-тримач

Високоякісна ручка-бітотримач. Тріскачка з тонким механізмом зачеплення для малого кута повернення, з дисковим перемикачем (обертання вправо, заблоковано, вліво), з максимальним моментом сили до 50 Нм. Швидкозажимний патрон Rapidaptor забезпечує моментальну зміну біт без допоміжного інструменту. Сильний постійний магніт тримає біти мертвою хваткою. Ручка Kraftform Plus для комфортної роботи без появи на руках мозолів і пухирів. Тверді зони ручки для високої швидкості роботи, в той час як м'які зони ручки забезпечують передачу великих моментів сили. Підходить для біт з шестигранником 1/4" за стандартом DIN ISO 1173-C 6,3 і E 6,3 (ISO 1173).

  • Викрутка з храповим механізмом і бітотримач Rapidaptor для моментальної зміни біт.
  • Тріскачка з тонким механізмом зачеплення для малого кута повернення.
  • З дисковим перемикачем (обертання вправо, блокування, вліво).
  • Максимальний момент сили до 50 Нм.
  • Багатокомпонентна ручка Kraftform для швидкого і ергономічного загвинчування.

Kraftform

Початкова ідея при створенні ручки Kraftform полягала в тому, що форма ручки повинна визначатися формами руки. Час підтвердив вірність даного рішення. Уже в шістдесяті роки компанія Wera спільно зі всесвітньо відомим інститутом Фраунгофера розробили ручку викрутки, яка прекрасно підходить за формою до людської руки. У 1968 р після тривалої роботи компанія Wera представила ручку Kraftform на ринку. За цей час ручка оптимізувалася за допомогою нових технологій, але зберегла свою перевірену форму, адже людська рука за цей час теж не змінилася.

816 RA Ручка-бітотримач з тріскачкою

Ручка-бітотримач з тріскачкою з дрібними зубцями, які забезпечують невеликий кут повернення, кільце для перемикання (вправо, нерухомо, вліво), максимальний крутний момент до 50 Нм; кріплення з внутрішнім шестигранником 1/4" з технологією Rapidaptor, що забезпечує функції швидкої установки, швидкого вилучення, швидкого обертання, універсального зажиму і управління однією рукою для блискавичної зміни насадок. Для насадок з шестигранником 1/4" за стандартом DIN ISO 1173-C 6,3 і Е 6,3 і типами хвостовиків Wera 1 і 4.

Зміна обертання

Ергономічний у використанні перемикач реверсу.

Тонке юстирування

Додатково існує можливість проведення тонких юстирувальних робіт, якщо заблокувати перемикач у середньому положенні, коли не потрібно кожного разу змінювати напрямок загвинчування.

Дрібнозубчаста механіка

Тонка механіка з зачепленням на 44 зубця для прецизійної роботи. Велика економія часу при закручуванні.

Система "Одна ручка - багато насадок"

Система "Одна ручка - багато насадок" дозволяє швидко вставити та змінити потрібний робочий кінець і, тим самим, розширює можливості застосування.

Зручна форма та швидке перехоплювання

Відмінно підігнана за формою долоні ручка Kraftform Plus береже руку від мозолів та пухирів. У ручці використані тверді матеріали, тому її можна швидко перехопити, абсолютно не побоюючись, що вона "прилипне" до долоні. Тверда зона ручки з найбільшим діаметром обертається в руці подібно колесу.

Універсальний тримач

Швидкозажимний патрон Rapidaptor забезпечує моментальну зміну біт без допоміжного інструменту. Сильний постійний магніт тримає біти мертвою хваткою. Підходить для насадок 1/4" за стандартом DIN ISO 1173-C 6,3 (тип хвостовика Wera 1) і E 6,3 (тип хвостовика Wera 4).

Швидка установка та самоблокування

Насадку можна вставити у зажим, не використовуючи втулку. Як тільки насадка опиняється у гвинті, вона самостійно блокується.

Швидке вилучення

Для зміни насадки необхідно просто змістити втулку вперед, при цьому пружинний механізм підніме насадку з магніту та розблокує інструмент. Насадка легко виймається. Відмінна допомога: насадки навіть мінімальних розмірів легко виймаються без допоміжного інструменту.

Управління однією рукою

Всі функції швидкозажимного тримача Rapidaptor, такі як установка та виймання насадки, можуть бути виконані однією рукою. Це швидше, економніше та зручніше. Ніяких зайвих рухів.

Характеристики
Привід (хвостовик)1/4"
Довжина загальна150 mm
Тип пакуванняпоштучно
ВластивостіТріскачка
Ваш відгук про: Ручка-бітотримач з тріскачкою та швидкозажимним патроном Rapidaptor WERA 816 RA (05051461001)
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх