Ручка-тримач WERA VARIO 80, 05002900001

Код: 1000698 | Артикул: 05002900001 Статус: В наявності
 
435 грн.
0
0

Ручка-тримач для робочих насадок Vario 6 мм. Ручка Kraftform Plus для комфортної роботи без появи на руках мозолів і пухирів. Тверді зони ручки для високої швидкості роботи, в той час як м'які зони забезпечують передачу великих моментів сили.

Характеристики
серіяKraftform Kompakt
розмір накінечникаручка-тримач
тип наконечникаручка-тримач

Ручка-тримач для робочих насадок Vario 6 мм. Ручка Kraftform Plus для комфортної роботи без появи на руках мозолів і пухирів. Тверді зони ручки для високої швидкості роботи, в той час як м'які зони забезпечують передачу великих моментів сили. Шестигранний край ручки запобігає набридливому перекочуванню викрутки на робочому місці. Наявність допоміжного шестигранника дозволяє за допомогою ріжкового або накидного ключа передавати більший момент сили.

  • Ручка Kraftform для високої швидкості роботи і ергономічного загвинчування.
  • З шестигранним краєм ручки для захисту від перекочування.
  • Для робочих насадок Vario 6 мм або адаптера Vario.
  • Багатокомпонентна ручка не прилипає до долоні

Kraftform

Початкова ідея при створенні ручки Kraftform полягала в тому, що форма ручки повинна визначатися формами руки. Час підтвердив вірність даного рішення. Уже в шістдесяті роки компанія Wera спільно зі всесвітньо відомим інститутом Фраунгофера розробили ручку викрутки, яка прекрасно підходить за формою до людської руки. У 1968 р після тривалої роботи компанія Wera представила ручку Kraftform на ринку. За цей час ручка оптимізувалася за допомогою нових технологій, але зберегла свою перевірену форму, адже людська рука за цей час теж не змінилася.

Зручна форма

Відмінно підігнана за формою долоні ручка Kraftform Plus береже руку від мозолів та пухирів. У ручці використані тверді матеріали, тому її можна швидко перехопити, абсолютно не побоюючись, що вона "прилипне" до долоні. Тверда зона ручки з найбільшим діаметром обертається в руці подібно колесу.

Система "Одна ручка - багато насадок"

Система "Одна ручка - багато насадок" дозволяє швидко вставити та змінити потрібний робочий кінець і, тим самим, розширює можливості застосування.

Характеристики
Довжина загальна98 mm
Тип пакуванняпоштучно
Ваш відгук про: Ручка-тримач WERA VARIO 80, 05002900001
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх