Шестигранна викрутка Wera з поперечною ручкою, 454 HF, з фіксуючою функцією, дюймова, 9/64×150мм, 05023360001

Код: 2250 | Артикул: 05023360001 Статус: В наявності
 
322 грн.
0
0
Характеристики
серіяСерія 400, Т-рукоятка
розмір накінечникаHEX 9/64
тип наконечникаHEX шестигранник

Викрутка з поперечною ручкою: ідеальна форма ручки дозволяє передавати особливо великі моменти сили при закручуванні і відгвинчуванні кріплення. Ергономічна форма ручки повторює форму долоні, пальці лягають в округлі виїмки. Вся рука отримує контакт з ручкою, таким чином зберігається зчеплення між долонею і ручкою. Спеціальна обробка поверхні для особливого захисту від корозії і оптимальної посадки в голівці гвинта.

  • Викрутка з поперечної ручкою для передачі особливо великих моментів сили при загвинчування і відгвинчування
  • Ергономічна двокомпонентна ручка з виїмками для пальців і приємною на дотик поверхнею для передачі дуже великих зусиль і значно полегшує роботу
  • З індикаторами інструментів "Take it easy": Кольорове маркування профілю та догляд за садом розміру
  • З додатковим коротким робочим кінцем для передачі особливо великих моментів сили з використанням довгого робочого кінця в якості важеля
  • З фіксуючою функцією на довгому робочому кінці для надійного утримання гвинта на інструменті

Ергономічна двокомпонентна поперечна ручка

Двокомпонентна поперечна ручка, маючи ергономічну форму з виїмками під пальці і приємну на дотик поверхню, служить для передачі великих зусиль і значно полегшує роботу.

Функція яка фіксує для гвинтів з внутрішнім шестигранником

Фіксація на інструменті гвинтів з внутрішнім шестигранником забезпечується за допомогою пружинної кульки. Це особливо допомагає в важкодоступних місцях, де гвинт можна утримувати іншою рукою.

Другий робочий кінець

Виступаючий збоку ручки додатковий короткий робочий кінець дозволяє передавати особливо великі моменти сили, при цьому довгий робочий кінець служить в якості важеля.

Великий момент сили

Завдяки положенню руки, при якому вісь викрутки є продовженням руки, досягаються особливо великі моменти сили.

Захист від корозії і точність при закручуванні

За рахунок спеціальної обробки поверхні інструменти набувають високий захист від корозії. Одночасно забезпечується оптимальна точність при закручуванні.

Hex-Plus

Проблема гвинтів з внутрішнім шестигранником полягає в тому, що опорні поверхні, передають зусилля з викрутки на гвинт, дуже вузькі. Тому головка гвинта може руйнуватися. Викрутка з профілем Hex-Plus має досить велику опорну поверхню, яка перешкоджає цьому! Корисно знати: інструменти HexPlus підійдуть до будь-якого стандартного гвинта з внутрішнім шестигранником.

Ідентифікатори інструментів "Take it easy"

Викрутки, забезпечені ідентифікаторами інструментів "Take it easy": колірне кодування профілю наконечника і маркування розміру на ручці викрутки.

Характеристики
Метричний-дюймовийдюймовий
Розмір наконечникаHEX 9/64
Тип інструментуВикрутка Т-рукоятка
Тип наконечникаHEX шестигранник
Серія інструментуСерія 400, Т-рукоятка
Тип рукояткиДвокомпонентна Т-подібна
Робоча довжина мм150 mm
Довжина загальна187 mm
Тип пакуванняпоштучно
ВластивостіTake it easy; HF втримування; Hex-Plus
Ваш відгук про: Шестигранна викрутка Wera з поперечною ручкою, 454 HF, з фіксуючою функцією, дюймова, 9/64×150мм, 05023360001
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх