Викрутка хрестоподібна WERA 355 SK PZ, 05009340001, PZ0×60мм

Код: 2043 | Артикул: 05009340001 Статус: В наявності
 
334 грн.
0
0
Характеристики
серіяKraftform Plus серія 300
розмір накінечникаPZ 0
тип наконечникаPozidriv PZ

Високоякісна викрутка Kraftform Plus фірми Wera. Тверді зони ручки для високої швидкості роботи, м'які зони ручки для передачі великих моментів сили, для роботи в швидкому режимі. Kraftform Plus: тверді зони ручки для високої швидкості роботи, в той час як м'які зони ручки забезпечують передачу великих моментів сили. Наконечники Lasertip викруток Wera оброблені лазером до отримання мікроскопічної шорсткості. Така поверхня буквально "вгризається" в головку гвинта. Про мимовільному вислизанню викрутки можна забути. Наявність шестигранного стрижня допомагає за допомогою ріжкового або накидного ключа передавати більший момент сили. Шестигранний край ручки запобігає набридливу перекочування викрутки на робочому місці. З маркуванням ручки для полегшеного відбору і сортування інструментів.

  • Викрутка Phillips
  • Тверді зони ручки для високої швидкості роботи, м'які зони ручки для передачі великих моментів затягування
  • З маркуванням ручки для полегшеного відбору і сортування інструментів
  • З шестигранним стрижнем
  • Матовий нікельхром

Ручка Kraftform багатокомпонентна

Вихідна ідея при створенні ручки Kraftform полягала в тому, що форма ручки повинна визначатися формами руки. Час підтвердив вірність даного рішення. Уже в шістдесяті роки компанія Wera спільно з всесвітньо відомим інститутом Фраунгофера розробила ручку викрутки, прекрасно підходить за формою до людської руці. У 1968 р після тривалої роботи компанія Wera представила ручку Kraftform на ринку. За цей час ручка оптимізувалася за допомогою нових технологій, але зберегла свою перевірену форму, адже людська рука за цей час теж не змінилася.

Ідентифікатори інструментів Take it easy

Викрутки, забезпечені ідентифікаторами інструментів "Take it easy": колірне кодування профілю наконечника і маркування розміру на ручці викрутки

Lasertip запобігає зісковзування

Часто при закручуванні викрутка вислизає з гвинта. Іноді при цьому пошкоджується цінна поверхню або справа навіть закінчується травмою. В викрутки Wera наконечник Lasertip оброблений лазером до мікроскопічної шорсткості. Така шорстка поверхня буквально "врізається" в головку гвинта. Про випадковому сковзанню викрутки можна забути.

Менше зусилля притиску

Wera Lasertip зменшує необхідне зусилля притиску і підвищує передачу зусилля Закручування стає більш безпечним і зручним.

З шестигранним стрижнем і допоміжним шестигранником

З шестигранним стрижнем і допоміжним шестигранником для збільшення передачі моменту сили.

Зручна форма

Відмінно підігнана за формою долоні ручка Kraftform береже руку від мозолів і пухирів.

Характеристики
Розмір наконечникаPZ 0
Тип інструментуВикрутка
Тип наконечникаPozidriv PZ
Серія інструментуKraftform Plus серія 300
Тип рукояткиДвокомпонентна
Робоча довжина мм60 mm
Довжина загальна141 mm
Тип пакуванняпоштучно
ВластивостіTake it easy; Lasertip
Ваш відгук про: Викрутка хрестоподібна WERA 355 SK PZ, 05009340001, PZ0×60мм
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх