Викрутка хрестова WERA 918 SPZ, 05017050001, PZ1×80мм

Код: 1996 | Артикул: 05017050001 Статус: В наявності
 
388 грн.
0
0
Характеристики
серіяKraftform Plus серія 900
розмір накінечникаPZ 1
тип наконечникаPozidriv PZ

Викрутка-різець Wera для загвинчування, довбання і роботи з проблемним кріпленням. З багатокомпонентної ручкою Kraftform для роботи в баскому коні й щадному режимі. Kraftform Plus: тверді зони ручки для високої швидкості роботи, в той час як м'які зони ручки забезпечують передачу великих моментів сили. З наскрізним шестигранним стрижнем з високоякісного матеріалу для виготовлення бітів, за рахунок чого забезпечується відсутність втрат при передачі сили навіть при ударах молотком. Загартований до в'язкої твердості метал виключає утворення відколів або руйнування робочого кінця. З ударним задником для збільшення терміну служби і зниження небезпеки розколювання ручки. Наявність допоміжного шестикутника допомагає за допомогою ріжкового або накидного ключа передавати більший момент сили. Гніздо з внутрішнім квадратом в ударному заднику дозволяє з воротком, тріскачкою Zyklop або ручкою-тріскачкою підвищити передачу моментів сили. Наконечник Wera Black Point і трудомісткий процес гарту забезпечують довгий термін служби наконечника, підвищений захист від корозії і високу точність роботи. Шестигранний край ручки запобігає набридливу перекочування викрутки на робочому місці. З маркуванням ручки для полегшеного відбору і сортування інструментів.

  • Наконечник Wera Black Point забезпечує точність роботи і оптимальний захист від корозії
  • З наскрізним шестигранним стрижнем
  • Багатокомпонентна ручка Kraftform для швидкого і ергономічного загвинчування
  • Ударний задник і допоміжний шестигранник для передачі великих моментів сили
  • Викрутка-долото для загвинчування, видовбування, віджимання

З вбудованим ударним набалдашником

З вбудованим ударним набалдашником для збільшення терміну служби і зниження ризику розколювання ручки. Додатково діє наступне правило: працювати в захисних окулярах.

З наскрізним стрижнем

З наскрізним шестигранним робочим кінцем з високоякісного металу, завдяки чому можлива передача зусилля без втрат також при ударах молотком. Загартований до в'язкої твердості матеріал запобігає відколювання або руйнування робочого кінця.

Допоміжний шестигранник

Вбудований допоміжний шестигранник разом з гайковим або накидним ключем забезпечують передачу. Більш високих крутних моментів.

Наконечник Wera Black Point

Наконечник Wera Black Point, а також складна технологія гарту гарантують довгий термін служби наконечника, підвищений захист від корозії і високу точність посадки.

Шестигранний край ручки

Шестигранний край ручки захищає від надокучливого перекочування інструменту на робочому місці.

Зручна форма

Відмінно підігнана за формою долоні ручка Kraftform береже руку від мозолів і пухирів.

Швидке перехоплювання

У ручці використані тверді матеріали, тому її можна швидко перехопити, абсолютно не побоюючись, що вона "прилипне" до долоні. Тверда зона ручки з найбільшим діаметром обертається в руці подібно колесу.

Характеристики
Розмір наконечникаPZ 1
Тип інструментуВикрутка
Тип наконечникаPozidriv PZ
Серія інструментуKraftform Plus серія 900, ударна
Тип рукояткиДвокомпонентна ударна
Робоча довжина мм80 mm
Довжина загальна178 mm
Тип пакуванняпоштучно
ВластивостіУдарна
Ваш відгук про: Викрутка хрестова WERA 918 SPZ, 05017050001, PZ1×80мм
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх