Викрутка, набір, Wera 88/1 Vario 05002990001

Код: 1000927 | Артикул: 05002990001 Статус: В наявності
 
4 089 грн.
0
0

Набір Vario з 11 предметів з ручкою-тримачем і робочими насадками. У практичній поясній сумці, в якій інструменти надійно зберігаються, захищені від забруднень і завжди знаходяться під рукою. Ручка-тримач Kraftform забезпечує комфортну роботу без появи на руках мозолів і пухирів. 

Характеристики
серіяKraftform Kompakt
розмір накінечниканабор
тип наконечникаручка-тримач

Набір Vario з 11 предметів з ручкою-тримачем і робочими насадками. У практичній поясній сумці, в якій інструменти надійно зберігаються, захищені від забруднень і завжди знаходяться під рукою. Ручка-тримач Kraftform забезпечує комфортну роботу без появи на руках мозолів і пухирів. Тверді зони ручки для високої швидкості роботи, в той час як м'які зони забезпечують передачу великих моментів сили. Шестигранний край ручки запобігає набридливу перекочуванню викрутки на робочому місці. Наявність допоміжного шестигранника дозволяє за допомогою ріжкового або накидного ключа передавати більший момент сили. Двосторонні робочі насадки виготовляються з високоякісного матеріалу для виготовлення біт і тому мають довгий термін служби. Накінечник Wera Black Point на робочих насадках забезпечує точність роботи і оптимальний захист від корозії.

  • Набір Vario з ручкою-тримачем і 10 комбінованими робочими насадками.
  • Тверді зони ручки для високої швидкості роботи, м'які зони ручки для передачі великих моментів затягування.
  • Шестигранний 6 мм профіль робочих насадок, матовий нікельхром.
  • Накінечник Black Point забезпечує точність роботи і оптимальний захист від корозії.
  • У міцній поясній сумці.

Kraftform

Початкова ідея при створенні ручки Kraftform полягала в тому, що форма ручки повинна визначатися формами руки. Час підтвердив вірність даного рішення. Уже в шістдесяті роки компанія Wera спільно зі всесвітньо відомим інститутом Фраунгофера розробили ручку викрутки, яка прекрасно підходить за формою до людської руки. У 1968 р після тривалої роботи компанія Wera представила ручку Kraftform на ринку. За цей час ручка оптимізувалася за допомогою нових технологій, але зберегла свою перевірену форму, адже людська рука за цей час теж не змінилася.

Зручна форма

Відмінно підігнана за формою долоні ручка Kraftform Plus береже руку від мозолів та пухирів. У ручці використані тверді матеріали, тому її можна швидко перехопити, абсолютно не побоюючись, що вона "прилипне" до долоні. Тверда зона ручки з найбільшим діаметром обертається в руці подібно колесу.

Система "Одна ручка - багато насадок"

Система "Одна ручка - багато насадок" дозволяє швидко вставити та змінити потрібний робочий кінець і, тим самим, розширює можливості застосування.

Двосторонні насадки Vario

Для змінних стержнів шестигранного профілю товщиною 6 мм і довжиною 175 мм використовується високоякісний матеріал для виготовлення біт. Це забезпечує довгий термін служби інструментів. Робочі кінці виконані двосторонніми.

Накінечник Wera Black Point

Накінечник Wera Black Point, а також складна технологія гартування забезпечують довгий термін служби накінечника, підвищений захист від корозії та високу точність посадки.

Шестигранна кулькова головка

Завдяки сферичному профілю накінечника інструмент може відхилятися або повертатися відносно осі гвинта, виконуючи при цьому загвинчування "під кутом".

Характеристики
Тип пакуванняв наборі
Кількість в упаковці11 од.
Вміст набору1 x 6x98; 1 x PH 1xPH 2x175; 1 x PZ 1xPZ 2x175; 1 x TX 10xTX 15x175; 1 x TX 20xTX 25x175; 1 x TX 30xTX 40x175; 1 x 0.6x4.0x1.0x6.0x175; 1 x 0.8x5.0x1.2x7.0x175; 1 x 4x175; 1 x 5x175; 1 x 6x175
Ваш відгук про: Викрутка, набір, Wera 88/1 Vario 05002990001
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх