Викрутка шестигранна HEX-PLUS WERA 354, 05023105001, 2.0×75мм

Код: 1000329 | Артикул: 05023105001 Статус: В наявності
 
164 грн.
0
0
Характеристики
серіяKraftform Plus серія 300
розмір накінечникаHEX 2.0
тип наконечникаHEX шестигранник

Високоякісна викрутка Kraftform Plus. Багатокомпонентна ручка Kraftform для роботи в баскому коні й щадному режимі. Kraftform Plus: тверді зони ручки для високої швидкості роботи, в той час як м'які зони ручки забезпечують передачу великих моментів сили. Hex-Plus збільшує площу контакту з головкою гвинта. За рахунок цього до мінімуму знижується концентрація напруги в профілі, що практично виключає вірогідність руйнування головки гвинта. Шестигранний край ручки запобігає набридливу перекочування викрутки на робочому місці. З маркуванням ручки для полегшеного відбору і сортування інструментів.

  • Шестигранна викрутка Hex-Plus
  • Багатокомпонентна ручка Kraftform для швидкого і ергономічного загвинчування
  • З маркуванням ручки для полегшеного відбору і сортування інструментів
  • Hex-Plus продовжує життя гвинтів з внутрішнім шестигранником
  • Hex-Plus, матовий нікельхром

Hex-Plus

Проблема гвинтів з внутрішнім шестигранником полягає в тому, що опорні поверхні, передають зусилля з викрутки на гвинт, дуже вузькі. Тому головка гвинта може руйнуватися. Викрутка з профілем Hex-Plus має досить велику опорну поверхню, яка перешкоджає цьому! Корисно знати: інструменти Hex-Plus підійдуть до будь-якого стандартного гвинта з внутрішнім шестигранником.

Ручка Kraftform багатокомпонентна

Вихідна ідея при створенні ручки Kraftform полягала в тому, що форма ручки повинна визначатися формами руки. Час підтвердив вірність даного рішення. Уже в шістдесяті роки компанія Wera спільно з всесвітньо відомим інститутом Фраунгофера розробила ручку викрутки, прекрасно підходить за формою до людської руці. У 1968 р після тривалої роботи компанія Wera представила ручку Kraftform на ринку. За цей час ручка оптимізувалася за допомогою нових технологій, але зберегла свою перевірену форму, адже людська рука за цей час теж не змінилася.

Ідентифікатори інструментів Take it easy

Викрутки, забезпечені ідентифікаторами інструментів "Take it easy": колірне кодування профілю наконечника і маркування розміру на ручці викрутки.

Зручна форма

Відмінно підігнана за формою долоні ручка Kraftform береже руку від мозолів і пухирів.

Велика контактна поверхня

Велика контактна поверхня ручки - з особливо високим тертям на м'яких ділянках - забезпечує передачу високого крутного моменту і не тисне на долоню виступаючими частинами.

Швидке перехоплювання

У ручці використані тверді матеріали, тому її можна швидко перехопити, абсолютно не побоюючись, що вона "прилипне" до долоні. Тверда зона ручки з найбільшим діаметром обертається в руці подібно колесу.

Шестигранний край ручки

Шестигранний край ручки захищає від надокучливого перекочування інструменту на робочому місці. Шукати впав інструмент більше не буде потрібно.

Характеристики
Розмір наконечникаHEX 2.0
Тип інструментуВикрутка
Тип наконечникаHEX шестигранник
Серія інструментуKraftform Plus серія 300
Тип рукояткиДвокомпонентна
Робоча довжина мм75 mm
Довжина загальна145 mm
Тип пакуванняпоштучно
Ваш відгук про: Викрутка шестигранна HEX-PLUS WERA 354, 05023105001, 2.0×75мм
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх