Викрутка шліцева з нержавіючої сталі, 3160 i VDE, 05022731001, 0.8x4.0x100мм

Код: 1000370 | Артикул: 05022731001 Статус: В наявності
 
359 грн.
0
0
Характеристики
серіяKraftform VDE INOX
розмір накінечника4
тип наконечникашліц плоский (-)

Високоякісна викрутка Kraftform Plus VDE зі спеціальної сталі. Інструменти Wera з нержавіючої сталі пройшли вакуумну загартування в льоді і тому володіють необхідними для роботи характеристиками твердості і міцності. Відсутні будь-які обмеження на їх промислове використання. Поштучна перевірка викруток Kraftform Stainless VDE в водяній бані під напругою 10000 В по стандарту DIN EN 60900 (IEC 60900) гарантує безпечну роботу під напругою до 1000 В. Безпека роботи в особливо екстремальних умовах гарантована на основі перевірки ударної міцності при температурі мінус 40 ° C. Багатокомпонентна ручка Kraftform для роботи в швидкому й щадному режимі. З індикаторами інструментів "Take it easy": Кольорове маркування профілю та догляд за розміром. 

  • Електроізольовані робочі кінці VDE зі спеціальної сталі для безпечної роботи під напругою до 1000 В
  • Багатокомпонентна ручка Kraftform для високої швидкості роботи і ергономічного загвинчування
  • З індикаторами інструментів "Take it easy": Кольорове маркування профілю та догляд за розміром
  • З шестигранним краєм ручки для захисту від перекочування

Чому на деталях з нержавіючої сталі часто з'являються сліди іржі? Тому що в роботі часто використовується інструмент з "звичайної" сталі, який може призвести до поширення іржі. Яка прикрість. Ми твердо вважали, що цього можна уникнути. За допомогою викруток інструментів, які також виготовлені з нержавіючої сталі і які відповідають всім необхідним промисловим вимогам за твердістю матеріалу. Серія інструментів з нержавіючої сталі. Поширення іржі виключено, вакуумний гарт в льоді забезпечує необхідну твердість інструменту. Електроізольовані по нормам VDE

Kraftform з нержавіючої сталі Wera.

Рішення проблеми з контактної іржею: Нержавіюча сталь прикручується нержавіючої сталлю! Інструменти Wera виготовляються з нержавіючої сталі, завдяки чому запобігається виникнення контактної іржі.

Поштучна перевірка

Поштучна перевірка під напругою 10000 В за стандартом IEC 60900 гарантує безпеку роботи під напругою до 1000 B. 

Загартування в льоді під вакуумом

Інструменти з нержавіючої сталі від компанії Wera загартовані в льоді під вакуумом і володіють необхідними значеннями твердості і міцності. Промислове застосування дозволено без будь-яких обмежень. 

Менше зусилля притиску

Wera Lasertip зменшує необхідне зусилля притиску і підвищує передачу зусилля. Закручування стає більш безпечним і зручним

Ідентифікатори інструментів Take it easy

Викрутки забезпечені ідентифікаторами інструментів "Take it easy": колірне кодування профілю наконечника і маркування розміру на ручці викрутки.

Шестигранний край ручки

Шестигранний край ручки захищає від надокучливого перекочування інструменту на робочому місці. Шукати впав інструмент більше не буде потрібно.

Характеристики
Розмір наконечника4.0 mm
Тип інструментуВикрутка
Тип наконечникаШліц плоский (-)
Серія інструментуKraftform VDE INOX
Тип рукояткиДвокомпонентна VDE
Робоча довжина мм100 mm
Довжина загальна198 mm
Тип пакуванняпоштучно
Ваш відгук про: Викрутка шліцева з нержавіючої сталі, 3160 i VDE, 05022731001, 0.8x4.0x100мм
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх