Характеристики
серіяKraftform Plus серія 300
розмір накінечника7
тип наконечникаHEX (Гайка)

Високоякісна торцева викрутка фірми Wera. Багатокомпонентна ручка Kraftform для високої швидкості роботи і особливо ергономічного загвинчування. Kraftform Plus: тверді зони ручки для високої швидкості роботи, в той час як м'які зони ручки забезпечують передачу великих моментів сили. З гнучким стрижнем для роботи у важко доступних місцях. З шестигранним краєм ручки для захисту від перекочування. З маркуванням ручки для полегшеного відбору і сортування інструментів. Для шестигранних гвинтів і гайок.

  • Торцева викрутка для шестигранних гвинтів і гайок
  • Багатокомпонентна ручка Kraftform для швидкого і ергономічного загвинчування
  • З маркуванням ручки для полегшеного відбору і сортування інструментів
  • З шестигранним краєм ручки для захисту від перекочування
  • Матовий нікель-хром 

Викрутки Kraftform Plus - відчутна ергономіка. Оберігають руку і долоню цілком - навіть при тривалій роботі. У поєднанні з іншими технічними та практичними перевагами вироби, наприклад, наконечником Lasertip для надійної посадки в голівці гвинта, викрутки Kraftform є ідеальним вибором, коли мова йде про закручуванні вручну.

Kraftform

Вихідна ідея при створенні ручки Kraftform полягала в тому, що форма ручки повинна визначатися формами руки. Час підтвердив вірність даного рішення. Уже в шістдесяті роки компанія Wera спільно з всесвітньо відомим інститутом Фраунгофера розробила ручку викрутки, прекрасно підходить за формою до людської руці. У 1968 р після тривалої роботи компанія Wera представила ручку Kraftform на ринку. За цей час ручка оптимізувалася за допомогою нових технологій, але зберегла свою перевірену форму, адже людська рука за цей час теж не змінилася.

Швидке перехоплювання

У ручці використані тверді матеріали, тому її можна швидко перехопити, абсолютно не побоюючись, що вона "прилипне" до долоні. Тверда зона ручки з найбільшим діаметром обертається в руці подібно колесу.  

Велика контактна поверхня

Велика контактна поверхня ручки - з особливо високим тертям на м'яких ділянках - забезпечує передачу високого крутного моменту і не тисне на долоню виступаючими частинами. 

Шестигранный край ручки

Шестигранний край ручки захищає від надокучливого перекочування інструменту на робочому місці. Шукати впав інструмент більше не буде потрібно.

Маркування ручки

Маркування типу і розміру наконечника на ручці викрутки полегшує її пошук в сумці з інструментом і на робочому місці. 

Характеристики
Розмір наконечника7
Тип інструментуВикрутка
Тип наконечникаHEX (Гайка)
Серія інструментуKraftform Plus серія 300
Тип рукояткиДвокомпонентна
Робоча довжина мм125 mm
Довжина загальна230 mm
Тип пакуванняпоштучно
ВластивостіTake it easy
Ваш відгук про: Викрутка торцева Wera 395, 05029410001, 7.0×125мм
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх