Характеристики
серіяKraftform Plus серія 300
розмір накінечникаTX BO 40
тип наконечникаTORX® BO (з отвором)

Високоякісна викрутка Kraftform Plus. Багатокомпонентна ручка Kraftform для роботи в швидкому й щадному режимі. Гвинти TORX® BO мають в профілі штифт секретку. Це виключає несанкціонований доступ до з'єднання, тому що звичайні інструменти TORX® до таких гвинтів не підходять. Тільки спеціальні інструменти TORX® BO мають отвір, в яке входить штифт секретка. Наконечник Wera Black Point і трудомісткий процес гарту забезпечують довгий термін служби наконечника, підвищений захист від корозії і точність роботи. Шестигранний край ручки запобігає набридливу перекочування викрутки на робочому місці. З маркуванням ручки для полегшеного відбору і сортування інструментів.

  • Викрутка для гвинтів TORX® з штифтом секреткою
  • З отвором в профілі TORX® для відгвинчування т.зв. спеціального кріплення
  • Багатокомпонентна ручка Kraftform для швидкого і ергономічного загвинчування
  • З маркуванням ручки для полегшеного відбору і сортування інструментів
  • Наконечник Wera Black Point забезпечує точність роботи і оптимальний захист від корозії  

Викрутки Kraftform Plus - відчутна ергономіка. Оберігають руку і долоню цілком - навіть при тривалій роботі. У поєднанні з іншими технічними та практичними перевагами вироби, наприклад, наконечником Lasertip для надійної посадки в голівці гвинта, викрутки Kraftform є ідеальним вибором, коли мова йде про закручуванні вручну.

TORX® BO

Створено для запобігання несанкціонованого відгвинчування так званого спеціального кріплення. Щоб не допустити використання звичайних інструментів TORX®, у гвинтів в приводному профілі є виступаюча штифтова секретка. Вона входить в отвір інструментів TORX® BO, і спеціальне кріплення можна відкрутити. Такі спеціальні різьбові з'єднання використовуються, наприклад, у багатьох електричних пристроях, вони можуть зніматися для ремонту виключно навченим персоналом.

Kraftform

Вихідна ідея при створенні ручки Kraftform полягала в тому, що форма ручки повинна визначатися формами руки. Час підтвердив вірність даного рішення. Уже в шістдесяті роки компанія Wera спільно з всесвітньо відомим інститутом Фраунгофера розробила ручку викрутки, прекрасно підходить за формою до людської руці. У 1968 р після тривалої роботи компанія Wera представила ручку Kraftform на ринку. За цей час ручка оптимізувалася за допомогою нових технологій, але зберегла свою перевірену форму, адже людська рука за цей час теж не змінилася.

Велика контактна поверхня

Велика контактна поверхня ручки - з особливо високим тертям на м'яких ділянках - забезпечує передачу високого крутного моменту і не тисне на долоню виступаючими частинами. 

Швидке перехоплювання

У ручці використані тверді матеріали, тому її можна швидко перехопити, абсолютно не побоюючись, що вона "прилипне" до долоні. Тверда зона ручки з найбільшим діаметром обертається в руці подібно колесу.

Шестигранний край ручки

Шестигранний край ручки захищає від надокучливого перекочування інструменту на робочому місці. Шукати впавший інструмент більше не буде потрібно. 

Маркування ручки

Маркування типу і розміру наконечника на ручці викрутки полегшує її пошук в сумці з інструментом і на робочому місці.  

Наконечник Wera Black Point

Наконечник Wera Black Point, а також складна технологія гарту гарантують довгий термін служби наконечника, підвищений захист від корозії і високу точність посадки.

Характеристики
Розмір наконечникаTX BO 40
Тип інструментуВикрутка
Тип наконечникаTORX® BO (з отвором)
Серія інструментуKraftform Plus серія 300
Тип рукояткиДвокомпонентна
Робоча довжина мм130 mm
Довжина загальна242 mm
Тип пакуванняпоштучно
Ваш відгук про: Викрутка TORX® BO 367, 05138266001, TX 40×130мм
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх