Характеристики
серіяKraftform Plus серія 300
розмір накінечника6 IP
тип наконечникаTORX PLUS IPR

Високоякісна викрутка Kraftform Plus фірми Wera. Профіль TORX PLUS: на відміну від звичайного профілю TORX® за рахунок еліпсоїдної, замість круглої форми збільшені шість граней, передають зусилля між інструментом і гвинтом. Це дозволяє збільшити площу додається при закручуванні сили. Підвищується передача моменту сили і додатково збільшується термін служби гвинтів та інструментів. Багатокомпонентна ручка Kraftform для роботи в баскому коні й щадному режимі. Kraftform Plus: тверді зони ручки для високої швидкості роботи, в той час як м'які зони ручки забезпечують передачу великих моментів сили. Наконечник Wera Black Point забезпечує точність роботи і оптимальний захист від корозії. Шестигранний край ручки запобігає набридливу перекочування викрутки на робочому місці. З кодуванням ручки для полегшеного відбору і сортування інструментів.

  • Викрутка для гвинтів TORX PLUS®
  • Багатокомпонентна ручка Kraftform для швидкого і ергономічного загвинчування
  • З маркуванням ручки для полегшеного відбору і сортування інструментів
  • З шестигранним краєм ручки для захисту від перекочування
  • Наконечник Wera Black Point забезпечує точність роботи і оптимальний захист від корозії

Викрутки Kraftform Plus - відчутна ергономіка. Оберігають руку і долоню цілком - навіть при тривалій роботі. У поєднанні з іншими технічними та практичними перевагами вироби, наприклад, наконечником Lasertip для надійної посадки в голівці гвинта, викрутки Kraftform є ідеальним вибором, коли мова йде про закручуванні вручну.

TORX PLUS®

На відміну від звичайного профілю TORX® збільшення 6 крайок, що передають обертовий момент між інструментом і гвинтом, реалізується за рахунок додання профілю еліпсоїдної, а не округлої форми. Тим самим, при закручуванні додається зусилля розподіляється на велику поверхню, передаються більш високі обертові момент і додатково збільшується термін служби гвинта і інструменту. Типовим випадком використання гвинтів з таким профілем є так звані центральні затискні гвинти в ріжучих інструментах. Через термічний вплив на такі тримачі твердосплавних і непереточуваних пластин "стопорні гвинти найчастіше" прикипають ", що в свою чергу значно збільшує зусилля при відкручуванні. 

Kraftform

Вихідна ідея при створенні ручки Kraftform полягала в тому, що форма ручки повинна визначатися формами руки. Час підтвердив вірність даного рішення. Уже в шістдесяті роки компанія Wera спільно з всесвітньо відомим інститутом Фраунгофера розробила ручку викрутки, прекрасно підходить за формою до людської руці. У 1968 р після тривалої роботи компанія Wera представила ручку Kraftform на ринку. За цей час ручка оптимізувалася за допомогою нових технологій, але зберегла свою перевірену форму, адже людська рука за цей час теж не змінилася.

Швидке перехоплювання

У ручці використані тверді матеріали, тому її можна швидко перехопити, абсолютно не побоюючись, що вона "прилипне" до долоні. Тверда зона ручки з найбільшим діаметром обертається в руці подібно колесу

Велика контактна поверхня

Велика контактна поверхня ручки - з особливо високим тертям на м'яких ділянках - забезпечує передачу високого обертового моменту і не тисне на долоню виступаючими частинами.

Шестигранний край ручки

Шестигранний край ручки захищає від надокучливого перекочування інструменту на робочому місці. Шукати впав інструмент більше не буде потрібно

Маркування ручки

Маркування типу і розміру наконечника на ручці викрутки полегшує її пошук в сумці з інструментом і на робочому місці. 

Наконечник Wera Black Point

Наконечник Wera Black Point, а також складна технологія гарту гарантують довгий термін служби наконечника, підвищений захист від корозії і високу точність посадки. 

Характеристики
Розмір наконечника6 IP
Тип інструментуВикрутка
Тип наконечникаTORX PLUS®
Серія інструментуKraftform Plus серія 300
Тип рукояткиДвокомпонентна
Робоча довжина мм60 mm
Довжина загальна130 mm
Тип пакуванняпоштучно
Ваш відгук про: Викрутка WERA 367 TORX PLUS®, 05028030001, 6 IP×60мм
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх