Викрутка Wera Kraftform Kompakt 60 05059295001

Код: 1000924 | Артикул: 05059295001 Статус: В наявності
 
Wera
2 934 грн.
0
0
Викрутка Wera Kraftform Kompakt 41 050592990012 258 грн.
Викрутка Wera Kraftform Kompakt 60 050592950012 934 грн.
Викрутка Wera Kraftform Kompakt 62 050592970014 497 грн.
Характеристики
серіяKraftform Kompakt
тип наконечникаручка-тримач
розмір накінечниканабор

Складна сумка для кріплення на поясі з бітами довжиною 89 мм. Набір включає ручку-тримач 816 R зі швидкозажимним патроном Rapidaptor і багатокомпонентною ручкою Kraftform Plus для легкої та зручної роботи. Підходить для загвинчування в ручному і машинному режимах. У наборі 17 предметів.

  • Складна сумка з бітами довжиною 89 мм.
  • Ручка-тримач Kraftform Plus зі швидкозажимним патроном Rapidaptor.
  • Швидкозажимний патрон Rapidaptor для моментальної зміни насадок.
  • Загартовані до в'язкої твердості біти, для універсального застосування.
  • Підходить для загвинчування в ручному і машинному режимах.
  • Сумка сумісна з системою Wera 2go.

Kraftform Kompakt

Чому на робочому місці часто не вистачає потрібного інструменту? А тому що занадто багато інструментів і занадто важка сумка з ними часто ускладнюють вибір перед виходом на роботу. У WERA з'явилось зрозуміле завдання - розробити такий інструмент, який би максимального підходив для різних видів робіт, а також не створював би проблем при транспортуванні для використання на виїзді. Рішенням стали інструменти Kraftform Kompakt. Ручка-тримач, з якою можна використовувати робочі насадки з різними профілями. Інструменти компактно розміщені і захищені від забруднень у легкій та міцній текстильній сумці.

Работа на місці та на виїзді

Часто доводиться використовувати свій інструмент на місці або брати з собою для роботи на виїзді. Так само часто вже тільки в ході роботи стає ясно, в якому режимі - ручному або машинному - доведеться працювати. З інструментами Kraftform Kompakt ви будете мати один набір, розрахований на обидва режими загвинчування. Крім цього набори розміщені в поясних сумках, в яких інструменти захищені від забруднень, зручно розташовані для швидкого пошуку, що робить практичним їх транспортування і використання.

Система "Одна ручка - багато насадок"

Система "Одна ручка - багато насадок" дозволяє швидко вставити та змінити потрібний робочий кінець і, тим самим, розширює можливості застосування.

Високоякісна ручка-бітотримач

Високоякісна ручка-бітотримач Kraftform Plus для комфортної роботи - тверді зони ручки для високої швидкості роботи, в той час як м'які зони ручки забезпечують передачу великих моментів сили. Wera виготовляє ручку Kraftform Plus з декількох матеріалів з різними властивостями. Для середньої частини використовується стійкий пластик, який міцно утримує робочий кінець навіть при високих навантаженнях. Для кольорових ділянок застосовується більш м'який матеріал, який має високий ступінь тертя і забезпечує передачу великих зусиль. Зони з більш твердими поверхнями перешкоджають прилипанню ручки до долоні, це дозволяє швидко перехоплювати викрутку в руці

Зручна форма та швидке перехоплювання

Відмінно підігнана за формою долоні ручка Kraftform Plus береже руку від мозолів та пухирів. У ручці використані тверді матеріали, тому її можна швидко перехопити, абсолютно не побоюючись, що вона "прилипне" до долоні. Тверда зона ручки з найбільшим діаметром обертається в руці подібно колесу.

Для роботи як в вручну, так і з машинним приводом

Набір оснащений ручкою Kraftform Plus, швидкозажимним тримачем і насадками для роботи як вручну, так і з машинним приводом.

Універсальний тримач

Швидкозажимний патрон Rapidaptor забезпечує моментальну зміну біт без допоміжного інструменту. Сильний постійний магніт тримає біти мертвою хваткою. Підходить для насадок 1/4" за стандартом DIN ISO 1173-C 6,3 (тип хвостовика Wera 1) і E 6,3 (тип хвостовика Wera 4).

Швидка установка та самоблокування

Насадку можна вставити у зажим, не використовуючи втулку. Як тільки насадка опиняється у гвинті, вона самостійно блокується.

Швидке вилучення

Для зміни насадки необхідно просто змістити втулку вперед, при цьому пружинний механізм підніме насадку з магніту та розблокує інструмент. Насадка легко виймається. Відмінна допомога: насадки навіть мінімальних розмірів легко виймаються без допоміжного інструменту.

Управління однією рукою

Всі функції швидкозажимного тримача Rapidaptor, такі як установка та виймання насадки, можуть бути виконані однією рукою. Це швидше, економніше та зручніше. Ніяких зайвих рухів.

Високоякісні біти

Високоякісні біти для глибоко розташованих гвинтів, загартовані до в'язкої твердості, для універсального застосування. Шестигранний хвостовик 1/4", підходять для тримачів по стандарту DIN ISO 1173-F 6,3.

Hex-Plus

Проблема гвинтів з внутрішнім шестигранником полягає в тому, що цей профіль швидко округляється. Причина цього пов'язана з дією гострих граней інструменту на внутрішню поверхню головки гвинта. Процес поступового зносу в результаті призводить до скруглення профілю. Інструменти Wera Hex-Plus володіють збільшеною поверхнею контакту з головкою гвинта. Тим самим зменшується концентрація напруги, а, відтак, деформація гвинта. Одночасно можна підвищити передачу моменту сили до 20%.

TORX BO

Створено для запобігання несанкціонованого відгвинчування спеціального кріплення. Щоб не допустити використання звичайних інструментів TORX, у гвинтах в привідному профілі є виступаюча цапфа. Вона входить у отвір інструментів TORX BO, і спеціальне кріплення можна відкрутити. Такі спеціальні різьбові з'єднання використовуються, наприклад, у багатьох електричних пристроях.

Зберігання і транспортування

Зберігання і транспортування у міцній поясній сумці з можливістю кріплення на поясі. Завдяки цьому інструмент завжди під рукою. Сумка сумісна із системою Wera 2go.

Характеристики
Тип пакуванняв наборі
ВластивостіTake it easy
Кількість в упаковці17 од.
Вміст набору1 x 1/4"x119; 1 x PH 1x89; 1 x PH 2x89; 1 x PH 3x89; 1 x PZ 1x89; 1 x PZ 2x89; 1 x PZ 3x89; 1 x TX 10x89; 1 x TX 15x89; 1 x TX 20x89; 1 x TX 25x89; 1 x TX 30x89; 1 x 1.0x5.5x89; 1 x 3.0x89; 1 x 4.0x89; 1 x 5.0x89; 1 x 6.0x89; 1 x 50.0x70.0
Ваш відгук про: Викрутка Wera Kraftform Kompakt 60 05059295001
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх