Викрутка Wera TRI-WING® 375, 05028118001, 1×80мм

Код: 1002336 | Артикул: 05028118001 Статус: В наявності
 
378 грн.
0
0
Характеристики
серіяKraftform Plus серія 300
розмір накінечника1
тип наконечникаTRI-WING®

Високоякісна викрутка Kraftform Plus. Багатокомпонентна ручка Kraftform для роботи в швидкому й щадному режимі. Kraftform Plus: тверді зони ручки для високої швидкості роботи, в той час як м'які зони ручки забезпечують передачу великих моментів сили. Наконечник Wera Black Point забезпечує точність роботи і оптимальний захист від корозії. Шестигранний край ручки запобігає набридливому перекочуванню викрутки на робочому місці. З маркуванням ручки для полегшеного відбору і сортування інструментів.

  • Викрутка TRI-WING®
  • Багатокомпонентна ручка Kraftform для швидкого і ергономічного загвинчування
  • З маркуванням ручки для полегшеного відбору і сортування інструментів
  • З шестигранним краєм ручки для захисту від перекочування
  • Наконечник Wera Black Point забезпечує точність роботи і оптимальний захист від корозії 

Викрутки Kraftform Plus - відчутна ергономіка. Оберігають руку і долоню цілком - навіть при тривалій роботі. У поєднанні з іншими технічними та практичними перевагами вироби, наприклад, наконечником Lasertip для надійної посадки в голівці гвинта, викрутки Kraftform є ідеальним вибором, коли мова йде про закручуванні вручну

Кріплення системи TRI-WING®

Кріплення системи TRI-WING® знаходить своє застосування переважно в авіабудуванні і виробництві побутової техніки (конкретно, наприклад, в кріпленні струмопровідних деталей). Профіль у формі трьох асиметрично розташованих променів в голівці гвинта не дозволяє використовувати ніякий інший інструмент, крім оригінального. Високоточне виконання малюнка профілю в інструментах марки Wera гарантує надійність посадки наконечника викрутки в голівці гвинта. Робочі кінці виготовляються зі спеціального матеріалу, призначеного для випуску викруткових насадок. Застосування на заводі Wera ноу-хау в області гарту металів гарантує інструментам великий термін служби.

Kraftform

Вихідна ідея при створенні ручки Kraftform полягала в тому, що форма ручки повинна визначатися формами руки. Час підтвердив вірність даного рішення. Уже в шістдесяті роки компанія Wera спільно з всесвітньо відомим інститутом Фраунгофера розробила ручку викрутки, прекрасно підходить за формою до людської руці. У 1968 р після тривалої роботи компанія Wera представила ручку Kraftform на ринку. За цей час ручка оптимізувалася за допомогою нових технологій, але зберегла свою перевірену форму, адже людська рука за цей час теж не змінилася.

Швидке перехоплювання

У ручці використані тверді матеріали, тому її можна швидко перехопити, абсолютно не побоюючись, що вона "прилипне" до долоні. Тверда зона ручки з найбільшим діаметром обертається в руці подібно колесу.

Велика контактна поверхня

Велика контактна поверхня ручки - з особливо високим тертям на м'яких ділянках - забезпечує передачу високого крутного моменту і не тисне на долоню виступаючими частинами. 

Маркування ручки

Маркування типу і розміру наконечника на ручці викрутки полегшує її пошук в сумці з інструментом і на робочому місці. 

Шестигранний край ручки

Шестигранний край ручки захищає від надокучливого перекочування інструменту на робочому місці. Шукати впавший інструмент більше не буде потрібно.  

Наконечник Wera Black Point

Наконечник Wera Black Point, а також складна технологія гарту гарантують довгий термін служби наконечника, підвищений захист від корозії і високу точність посадки.

Характеристики
Розмір наконечника1
Тип інструментуВикрутка
Тип наконечникаTRI-WING®
Серія інструментуKraftform Plus серія 300
Тип рукояткиДвокомпонентна
Робоча довжина мм80 mm
Довжина загальна161 mm
Тип пакуванняпоштучноВсі характеристики
Ваш відгук про: Викрутка Wera TRI-WING® 375, 05028118001, 1×80мм
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх