Викрутка з фіксуючою функцією 367 TORX® HF, TX15×80мм, 05028051001

Код: 2055 | Артикул: 05028051001 Статус: В наявності
 
318 грн.
0
0
Характеристики
серіяKraftform Plus серія 300
розмір накінечникаTX 15
тип наконечникаTORX®

Високоякісна викрутка Kraftform Plus. Багатокомпонентна ручка Kraftform для роботи в швидкому й щадному режимі. Kraftform Plus: тверді зони ручки для високої швидкості роботи, в той час як м'які зони ручки забезпечують передачу великих моментів сили. З фіксуючою функцією: за рахунок притискної сили, що виникає в результаті контактного тиску між наконечником інструменту і профілем головки гвинта, гвинти надійно утримуються на інструменті. Шестигранний край ручки запобігає набридливому перекочуванні викрутки на робочому місці. З маркуванням ручки для полегшеного відбору і сортування інструментів.

  • Викрутка TORX®
  • З фіксуючою функцією для гвинтів TORX®
  • Багатокомпонентна ручка Kraftform для швидкого і ергономічного загвинчування
  • З маркуванням ручки для полегшеного відбору і сортування інструментів
  • З шестигранним краєм ручки для захисту від перекочування  

TORX® HF

У важкодоступних місцях (наприклад, в моторному відсіку) неможливо зафіксувати рукою гвинт на викрутку. Часто гвинт кудись падає. Потім слід виснажливий пошук або втрата гвинта (і, можливо, пов'язані з цим ризики). Розроблені фірмою Wera інструменти TORX® HF покращують геометрію профілю TORX®. Завдяки силі притиску, створюваної поверхневим напругою між профілем гвинта і наконечником, гвинт надійно утримуються на інструменті!

Kraftform

Вихідна ідея при створенні ручки Kraftform полягала в тому, що форма ручки повинна визначатися формами руки. Час підтвердив вірність даного рішення. Уже в шістдесяті роки компанія Wera спільно з всесвітньо відомим інститутом Фраунгофера розробила ручку викрутки, прекрасно підходить за формою до людської руці. У 1968 р після тривалої роботи компанія Wera представила ручку Kraftform на ринку. За цей час ручка оптимізувалася за допомогою нових технологій, але зберегла свою перевірену форму, адже людська рука за цей час теж не змінилася.

Швидке перехоплювання

У ручці використані тверді матеріали, тому її можна швидко перехопити, абсолютно не побоюючись, що вона "прилипне" до долоні. Тверда зона ручки з найбільшим діаметром обертається в руці подібно колесу.

Велика контактна поверхня

Велика контактна поверхня ручки - з особливо високим тертям на м'яких ділянках - забезпечує передачу високого крутного моменту і не тисне на долоню виступаючими частинами.

Шестигранний край ручки

Шестигранний край ручки захищає від надокучливого перекочування інструменту на робочому місці. Шукати впавший інструмент більше не буде потрібно.

Маркування ручки

Маркування типу і розміру наконечника на ручці викрутки полегшує її пошук в сумці з інструментом і на робочому місці.

Характеристики
Розмір наконечникаTX 15
Тип інструментуВикрутка
Тип наконечникаTORX®
Серія інструментуKraftform Plus серія 300
Тип рукояткиДвокомпонентна
Робоча довжина мм80 mm
Довжина загальна178 mm
Тип пакуванняпоштучно
ВластивостіTake it easy; HF втримування
Ваш відгук про: Викрутка з фіксуючою функцією 367 TORX® HF, TX15×80мм, 05028051001
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх