Викрутка з тріщалкою Wera 80 RA Vario 05002901001

Код: 1000384 | Артикул: 05002901001 Статус: В наявності
 
1 068 грн.
0
0

Тріскачка, тонкий механізм зачеплення для малого кута повернення, кільцевий регулятор (обертання вправо, блокування, вліво), максимальний момент сили до 50 Нм; посадочне гніздо з внутрішнім шестигранником 6 мм.

Характеристики
серіяKraftform Kompakt
розмір накінечникаручка-тримач
тип наконечникаручка-тримач

Тріскачка, тонкий механізм зачеплення для малого кута повернення, кільцевий регулятор (обертання вправо, блокування, вліво), максимальний момент сили до 50 Нм; посадочне гніздо з внутрішнім шестигранником 6 мм. Ручка Kraftform Plus для комфортної роботи без появи на руках мозолів і пухирів. Тверді зони ручки для високої швидкості роботи, в той час як м'які зони ручки забезпечують передачу великих моментів сили.

  • Викрутка з тріскачкою Vario для робочих насадок Wera Vario 6 мм.
  • Тріскачка з тонким механізмом зачеплення для малого кута повернення.
  • Кільцевий регулятор (обертання вправо, блокування, вліво).
  • Максимальний момент сили до 50 Нм.
  • Тверді зони ручки для високої швидкості роботи, м'які зони ручки для передачі великих моментів затяжки.

Kraftform

Початкова ідея при створенні ручки Kraftform полягала в тому, що форма ручки повинна визначатися формами руки. Час підтвердив вірність даного рішення. Уже в шістдесяті роки компанія Wera спільно зі всесвітньо відомим інститутом Фраунгофера розробили ручку викрутки, яка прекрасно підходить за формою до людської руки. У 1968 р після тривалої роботи компанія Wera представила ручку Kraftform на ринку. За цей час ручка оптимізувалася за допомогою нових технологій, але зберегла свою перевірену форму, адже людська рука за цей час теж не змінилася.

Зручна форма

Відмінно підігнана за формою долоні ручка Kraftform Plus береже руку від мозолів та пухирів. У ручці використані тверді матеріали, тому її можна швидко перехопити, абсолютно не побоюючись, що вона "прилипне" до долоні. Тверда зона ручки з найбільшим діаметром обертається в руці подібно колесу.

Зміна обертання

Ергономічний у використанні перемикач реверсу.

Тонке юстирування

Додатково існує можливість проведення тонких юстирувальних робіт, якщо заблокувати перемикач у середньому положенні, коли не потрібно кожного разу змінювати напрямок загвинчування.

Дрібнозубчаста механіка

Тонка механіка з зачепленням на 44 зубці для прецизійної роботи. Велика економія часу при закручуванні.

Система "Одна ручка - багато насадок"

Система "Одна ручка - багато насадок" дозволяє швидко вставити та змінити потрібний робочий кінець і, тим самим, розширює можливості застосування.

Ваш відгук про: Викрутка з тріщалкою Wera 80 RA Vario 05002901001
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх