Ручка-тримач насадок з патроном Wera 816 R Rapidaptor 05051462001

Код: 1000380 | Артикул: 05051462001 Статус: В наявності
 
846 грн.
0
0

Високоякісна ручка-бітотримач. Швидкозажимний патрон Rapidaptor забезпечує моментальну зміну біт без допоміжного інструменту. Сильний постійний магніт тримає біти мертвою хваткою. Ручка Kraftform Plus для комфортної роботи без появи на руках мозолів і пухирів. 

Характеристики
серіяKraftform Kompakt
розмір накінечникаручка-тримач
тип наконечникаручка-тримач

Високоякісна ручка-бітотримач. Швидкозажимний патрон Rapidaptor забезпечує моментальну зміну біт без допоміжного інструменту. Сильний постійний магніт тримає біти мертвою хваткою. Ручка Kraftform Plus для комфортної роботи без появи на руках мозолів і пухирів. Тверді зони ручки для високої швидкості роботи, в той час як м'які зони ручки забезпечують передачу великих моментів сили. Підходить для біт з шестигранником 1/4" за стандартом DIN ISO 1173-C 6,3 і E 6,3 (ISO 1173).

  • Ручка-бітотримач зі швидкозажимним патроном Rapidaptor для біт з шестигранником, 1/4"×119 мм.
  • Багатокомпонентна ручка Kraftform для швидкого і ергономічного загвинчування.
  • З шестигранним краєм ручки для захисту від перекочування.
  • З технологією Rapidaptor для моментальної зміни насадок.
  • Сильний постійний магніт тримає біти мертвою хваткою.

Kraftform

Початкова ідея при створенні ручки Kraftform полягала в тому, що форма ручки повинна визначатися формами руки. Час підтвердив вірність даного рішення. Уже в шістдесяті роки компанія Wera спільно зі всесвітньо відомим інститутом Фраунгофера розробили ручку викрутки, яка прекрасно підходить за формою до людської руки. У 1968 р після тривалої роботи компанія Wera представила ручку Kraftform на ринку. За цей час ручка оптимізувалася за допомогою нових технологій, але зберегла свою перевірену форму, адже людська рука за цей час теж не змінилася.

Система "Одна ручка - багато насадок"

Система "Одна ручка - багато насадок" дозволяє швидко вставити та змінити потрібний робочий кінець і, тим самим, розширює можливості застосування.

Високоякісна ручка-бітотримач

Високоякісна ручка-бітотримач Kraftform Plus для комфортної роботи - тверді зони ручки для високої швидкості роботи, в той час як м'які зони ручки забезпечують передачу великих моментів сили.

Зручна форма та швидке перехоплювання.

Відмінно підігнана за формою долоні ручка Kraftform Plus береже руку від мозолів та пухирів.

Універсальний тримач

Швидкозажимний патрон Rapidaptor забезпечує моментальну зміну біт без допоміжного інструменту. Сильний постійний магніт тримає біти мертвою хваткою. Підходить для насадок 1/4" за стандартом DIN ISO 1173-C 6,3 (тип хвостовика Wera 1) і E 6,3 (тип хвостовика Wera 4).

Швидка установка та самоблокування

Насадку можна вставити у зажим, не використовуючи втулку. Як тільки насадка опиняється у гвинті, вона самостійно блокується.

Швидке вилучення

Для зміни насадки необхідно просто змістити втулку вперед, при цьому пружинний механізм підніме насадку з магніту та розблокує інструмент. Насадка легко виймається. Відмінна допомога: насадки навіть мінімальних розмірів легко виймаються без допоміжного інструменту.

Управління однією рукою

Всі функції швидкозажимного тримача Rapidaptor, такі як установка та виймання насадки, можуть бути виконані однією рукою. Це швидше, економніше та зручніше. Ніяких зайвих рухів.

Характеристики
Привід (хвостовик)1/4"
Довжина загальна120 mm
Тип пакуванняпоштучно
Ваш відгук про: Ручка-тримач насадок з патроном Wera 816 R Rapidaptor 05051462001
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх