Викрутка Wera Kraftform Kompakt 28 SB 05073240001

Код: 1000403 | Артикул: 05073240001 Статус: В наявності
 
Хіт продажу
1 298 грн.
0
0

Компактний інструмент Wera з багатокомпонентною ручкою Kraftform Plus для високої швидкості роботи і особливо ергономічного загвинчування. Вбудований в ручку магазин, в якому можна зберігати 6 біт. 

Компактний інструмент Wera з багатокомпонентною ручкою Kraftform Plus для високої швидкості роботи і особливо ергономічного загвинчування. Вбудований в ручку магазин, в якому можна зберігати 6 біт. Висувний стержень для роботи у тісному просторі можна сховати у ручці. Також його можна витягти для використання з машинним приводом. Стопорне кільце і сильний постійний магніт гарантують надійну посадку біт.

  • Ручка-тримач Kraftform Plus з висувним стержнем.
  • Ручка Kraftform Plus багатокомпонентна, із захистом від перекочування і вбудованим магазином.
  • Універсальний тримач зі стопорним кільцем і сильним постійним магнітом.
  • Захований в ручці висувний стержень.
  • Загартовані до в'язкої твердості біти, для універсального застосування.

Система "Одна ручка - багато насадок"

Система "Одна ручка - багато насадок" дозволяє швидко вставити та змінити потрібний робочий кінець і, тим самим, розширює можливості застосування.

Висувний стержень, вбудований магазин для насадок

Kraftform Kompakt 28: захована в ручці телескопічна вставка (яку можна використовувати як тримач для шуруповерта) і вбудований магазин для насадок.

Телескопічна вставка I

Схований у ручці висувний стержень дозволяє легко працювати інструментом навіть в умовах обмеженого робочого простору, коли стержень сховано.

Телескопічна вставка II

Простим натисканням на стопорну гільзу можна швидко висунути робочий стержень. Тепер ручку-тримач можна використовувати як повноцінну викрутку.

Телескопічна вставка III

Якщо повторно натиснути на гільзу з чутним на слух і відчутним подоланням опору стопорного механізму, відбувається його розблокування. Висувний стержень можна витягнути і використовувати у якості адаптера в машинному режимі або повернути у початкове положення.

Зручна форма та швидке перехоплювання

Відмінно підігнана за формою долоні ручка Kraftform береже руку від мозолів та пухирів. У ручці використані тверді матеріали, тому її можна швидко перехопити, абсолютно не побоюючись, що вона "прилипне" до долоні.

Універсальний тримач з гільзою із нержавіючої сталі

Зі стопорним кільцем і сильним постійним магнітом для наднадійної посадки біти у тримачі.

Для роботи як в вручну, так і з машинним приводом

Набір оснащений тримачем і насадками для роботи як вручну, так і з машинним приводом.

Високоякісні біти

Високоякісні біти, загартовані до в'язкої твердості, для універсального застосування. Шестигранний хвостовик 1/4". Біти підходять для тримачів за стандартом DIN ISO 1173.

Технічні дані
Тип упаковкив наборі
СвойстваTake it easy
Количество в упаковке6 од.
Содержание набора1 x PH 1x25; 1 x PH 2x25; 1 x PZ 1x25; 1 x PZ 2x25; 1 x 1.0x5.5x25; 1 x 1.2x6.5x25
Ваш відгук про: Викрутка Wera Kraftform Kompakt 28 SB 05073240001
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх