Набір Г-подібних ключів Wera, 950/9 Hex-Plus Multicolour 1, метричних, BlackLaser (05022089001)

Код: 1904 | Артикул: 05022089001 Статус: В наявності
 
1 408 грн.
0
0

Набір 9  Г-подібних ключів під внутрішній шестигранник з кольоровим маркуванням і маркування розміру для закручування / викручування болтів з шестигранними шліцами типу Hex з одного боку і кулею - з іншого. Такий тип наконечників дозволяє досягти більш високого крутного моменту, ніж при використанні плоских або хрестоподібних шліців.

Характеристики
тип упаковкив наборі
тип інструментуГ-подібний ключ HEX
Розмір наконечникав наборі

Г-подібний ключ в пластиковій оболонці (SPKL) з круглим перетином зручно тримати в руці. Наявність оболонки робить використання ключа приємним навіть при низьких температурах і береже пальці. Всі Г-подібні ключі легко відшукати завдяки кольоровому маркуванню і маркування розміру. Зносостійкий матеріал затиску гарантує надійну посадку і просте витяг інструменту. Г-подібний ключ під внутрішній шестигранник.

  • Набір Г-подібних ключів під внутрішній шестигранник
  • Hex-Plus продовжує життя гвинтів з внутрішнім шестигранником
  • Завдяки маркуванню розміру Г-подібний ключ завжди легко відшукати
  • Невитирана маркування рукоятки
  • Зносостійкий матеріал затиску для великого терміну служби

Hex-Plus 

Проблема гвинтів з внутрішнім шестигранником Hex-Plus полягає в тому, що цей профіль швидко округляється. Причина цього пов"язана з впливом гострих граней інструменту на внутрішню поверхню головки гвинта. Процес поступового зносу в результаті призводить до скруглення профілю. Інструменти Wera Hex-Plus володіють збільшеною поверхнею контакту з головкою гвинта. Тим самим зменшується концентрація напруги і отже деформація гвинта. Одночасно можна підвищити передачу моменту сили до 20%.

Шестигранна кулькова головка

Завдяки сферичному профілем наконечника інструмент може відхилятися або повертатися щодо осі гвинта, виконуючи при цьому т.зв. загвинчування "під кутом".

Надійна посадка і легке вилучення

Зносостійкий матеріал затиску гарантує тривалу надійну фіксацію Г-подібних ключів і їх просте витяг.

Ідентифікатори інструментів "Take it easy"

Ідентифікатори інструментів "Take it easy" з кольоровим кодуванням розміру - для простого і легкого вибору потрібного інструменту. Система визначення розміру інструментів для гвинтів з внутрішнім шестигранником (Г-подібні ключі, викруткові головки Zyklop), гвинтів із шестигранною головкою і гайок (гайкові ключі Joker, головки Zyklop і головки Zyklop з фіксуючою функцією) і гвинтів TORX® (Г-подібні ключі, викруткові головки Zyklop).

Г-подібний ключ SPKL

Г-подібні ключі з круглим перетином зручно тримати в руці, з ними можна довго і безпечно працювати. Пластикова оболонка робить використання ключа приємним навіть при низьких температурах.

Ваш відгук про: Набір Г-подібних ключів Wera, 950/9 Hex-Plus Multicolour 1, метричних, BlackLaser (05022089001)
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх