Набір Г-подібних ключів WERA, 950/9 Hex-Plus Multicolour HF 1, метричних, BlackLaser, з фіксуючою функцією, 05022210001

Код: 2969 | Артикул: 05022210001 Статус: В наявності
 
Хіт продажу
1 575 грн.
0
0

Набір високоякісних Г- подібних ключів Wera в зручній пластиковій оболонці з кольоровим маркуванням. Завдяки цьому інструмент легко відшукати, а ергономічний і зручний для тримання в руці інструмент береже пальці навіть при низьких температурах. 

Характеристики
тип упаковкив наборі
тип інструментуГ-подібний ключ HEX
Розмір наконечникав наборі

Набір високоякісних Г- подібних ключів Wera в зручній пластиковій оболонці з кольоровим маркуванням. Завдяки цьому інструмент легко відшукати, а ергономічний і зручний для тримання в руці інструмент береже пальці навіть при низьких температурах. Затиск із зносостійкого матеріалу для тривалого надійного зберігання і одночасно простого вилучення ключів. Hex-Plus збільшує площу контакту з головкою гвинта. За рахунок цього до мінімуму знижується концентрація напруги в профілі, що практично виключає вірогідність руйнування головки гвинта. Кульковий наконечник на довгій стороні дозволяє впевнено працювати навіть в складних умовах монтажу. Яка фіксує функція для надійного утримання гвинта на інструменті. Обробка поверхні за технологією BlackLaser забезпечує відмінний захист, в т.ч. від корозії, а також довгий термін служби інструменту. Нанесена лазером, а тому зносостійка маркування розміру допомагає швидко відшукати потрібний ключ.

  • Hex-Plus продовжує життя гвинтів з внутрішнім шестигранником
  • Г-подібні ключі з фіксуючою функцією для гвинтів з внутрішнім шестигранником
  • З шестигранним кульковим наконечником на довгій стороні ключа
  • З індикаторами інструментів "Take it easy": Колірна кодування розмірів
  • Пластикова оболонка з кольоровим маркуванням, застосовується навіть при низьких температурах

Hex-Plus

Проблема гвинтів з внутрішнім шестигранником Hex-Plus полягає в тому, що цей профіль швидко округляється. Причина цього пов'язана з впливом гострих граней інструменту на внутрішню поверхню головки гвинта. Процес поступового зносу в результаті призводить до скруглення профілю. Інструменти Wera Hex-Plus володіють збільшеною поверхнею контакту з головкою гвинта. Тим самим зменшується концентрація напруги і отже деформація гвинта. Одночасно можна підвищити передачу моменту сили до 20%.

Шестигранна кулькова головка

Завдяки сферичному профілем наконечника інструмент може відхилятися або повертатися щодо осі гвинта, виконуючи при цьому т.зв. загвинчування "під кутом".

Надійна посадка і легке вилучення

Зносостійкий матеріал затиску гарантує тривалу надійну фіксацію Г-подібних ключів і їх просте витяг.

Ідентифікатори інструментів "Take it easy"

Ідентифікатори інструментів "Take it easy" з кольоровим кодуванням розміру - для простого і легкого вибору потрібного інструменту. Система визначення розміру інструментів для гвинтів з внутрішнім шестигранником (Г-подібні ключі, викруткові головки Zyklop), гвинтів із шестигранною головкою і гайок (гайкові ключі Joker, головки Zyklop і головки Zyklop з фіксуючою функцією) і гвинтів TORX® (Г-подібні ключі, викруткові головки Zyklop).

Г-подібний ключ SPKL

Г-подібні ключі з круглим перетином зручно тримати в руці, з ними можна довго і безпечно працювати. Пластикова оболонка робить використання ключа приємним навіть при низьких температурах.

Г-подібні ключі з фіксуючою функцією для гвинтів з внутрішнім шестигранником

Підтримка гвинта з внутрішнім шестигранником на викрутки голівці забезпечується за допомогою кулькового фіксатора. Це особливо допомагає при роботі в важкодоступному місці, куди для утримання гвинта не поміщається друга рука.

Характеристики
Метричний-дюймовийметричний
Тип інструментуГ-подібний ключ HEX
Тип наконечникаHEX шестигранник
Тип пакуванняв наборі
ВластивостіTake it easy; HF втримування; Hex-Plus; Multicolour; Кулькова головка; BlackLaser
Кількість в упаковці9 од.
Вміст набору1 x 1.5x90; 1 x 2.0x101; 1 x 2.5x112; 1 x 3.0x123; 1 x 4.0x137; 1 x 5.0x154; 1 x 6.0x172; 1 x 8.0x195; 1 x 10.0x224
Ваш відгук про: Набір Г-подібних ключів WERA, 950/9 Hex-Plus Multicolour HF 1, метричних, BlackLaser, з фіксуючою функцією, 05022210001
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх