Характеристики
вид ключарожковый
розмір гайкового ключа, мм20х22

Високоякісний ріжковий ключ, двосторонній, метричний фірми Wera: все, що повинен робити гайковий ключ, і навіть багато більше. Швидше, краще, красивіше. Прямо-таки справжній Joker. Нове покоління комбінованих гайкових ключів з тріскачкою для шестигранних гвинтів і гайок. З функцією фіксації за допомогою металевої пластини в ріжковій частини, яка знижує ризик втратити гвинт або гайку. Змінна металева пластина в ріжковій частині своїми надтвердими зубцями фіксує гвинти і гайки і знижує ризик їх зісковзування. Наявний упор може запобігти зісковзуванню ключа вниз з головки гвинта і дозволяє прикласти більше зусилля. Форма подвійного шестикутника забезпечує щільний обхват гвинта або гайки і тим самим знижує ризик зісковзування. Кут повернення всього 30° виключає втрату часу на перекидання ключа при закручуванні. Спеціальна форма кованого ключа забезпечує передачу великих моментів сили та високий опір на вигин. Виготовлений з високоміцної хромомолібденової сталі з нікельхромовим покриттям для відмінного захисту від корозії. З індикаторами інструментів "Take it easy": кольорове маркування розміру. 

  • Фіксуюча функція за допомогою металевої пластини в ріжковій частині
  • Упор запобігає зісковзуванню
  • Форма подвійного шестикутника знижує ризик зісковзування
  • Кут повернення всього 30°
  • Ідентифікатор інструментів Take it easy: колірне кодування розміру 

За допомогою Joker тепер можна вигвинчувати і затягувати болти і гайки в ситуаціях, коли безпорадні звичайні інструменти. Комбінація упору і малих обертальних кутів забезпечує ефективну роботу в тому числі на трубних фітингах.

Ріжковий ключ Joker коли ми почали займатися гайковим ключем, ми задалися питанням: навіщо весь час потрібно перевертати ріжковий ключ, навіщо взагалі потрібен ріжок з нахилом, чому гвинти постійно кудись діваються, чому інструмент зісковзує і ранить пальці? Доопрацювання ключа привела до появи справжнього джокера, який діє навіть тоді, коли вийшли вже всі козирі.

Новий двосторонній ключ Joker відмінно підходить для закручування гвинтів і гайок. 

Практична функція утримання

За допомогою фіксуючої функції Joker можна прямо і надійно підводити болти і гайки до місця установки. Потім швидко і надійно «наживляти» їх на різьбу. В результаті ефективно запобігає падіння болтів або гайок. Тепер не потрібно витрачати час на їх пошук.  

Кінцевий упор

Знову і знову насаджувати ключ, постійно поправляти, дозувати зусилля, щоб не допустити ушкоджень? Вчорашній день. Сьогодні Joker з кінцевим упором попереджає зісковзування головки болта. Це спрощує багато операцій. І ще: при закручуванні можна прикладати більше зусилля. 

Геометрія подвійного шестикутника

Розумна геометрія подвійного шестикутника Joker забезпечує геометричне замикання з болтом або гайкою. А змінна, загартована металева пластина в зіві Joker вчіпляється дуже міцними зубцями в болт. Все це попереджає неприємне зісковзування навіть при великих моментах затягування.

Малий кут повернення

Замість 60° Joker тепер має кут повернення всього 30° і механіку подвійного шестикутника. Завдяки цьому, а також своїм прямим голівкам, Joker позбавляє вас від зайвих поворотів ключа. За допомогою Joker тепер можна вигвинчувати і затягувати болти і гайки в ситуаціях, коли безпорадні звичайні інструменти. Комбінація упору і малих обертальних кутів забезпечує ефективну роботу в тому числі на трубних фітингах.  

Ідентифікатори інструментів "Take it easy"

Wera Ідентифікатори інструментів "Take it easy" з кольоровим кодуванням розміру - для простого і легкого вибору потрібного інструменту. Система визначення розміру інструментів для гвинтів з внутрішнім шестигранником (Г-подібні ключі, викруткові головки Zyklop), гвинтів із шестигранною головкою і гайок (гайкові ключі Joker, головки Zyklop і головки Zyklop з фіксуючою функцією) і гвинтів TORX® (Г-подібні ключі, викруткові головки Zyklop). 

Характеристики
Розмір наконечника20-22; 20; 22
Тип інструментуГайковий ключ Joker
Тип наконечникаHEX (Гайка)
Серія інструментуJoker 6002 двосторонній
Довжина загальна260 mm
Тип пакуванняпоштучно
ВластивостіTake it easy
Ваш відгук про: Двосторонній ріжковий ключ WERA Joker DOUBLE 6002, 20×22мм, 05020260001
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх