Набір Wera Zyklop Metal Switch 8100 SA 12 HF, привід 1/4", 05003756001, метричний

Код: 1939 | Артикул: 05003756001 Статус: В наявності
 
Wera
4 784 грн.
0
0

Неймовірно компактне розміщення великої кількості інструментів в невеликому обсязі. Абсолютно нове сприйняття набору з тріскачкою завдяки оригінальному м'якому футляру, що володіє високою міцністю і довговічністю. Футляр з можливістю вертикального розміщення для кращого огляду інструментів на полиці в майстерні.

Неймовірно компактне розміщення великої кількості інструментів в невеликому обсязі. Абсолютно нове сприйняття набору з тріскачкою завдяки оригінальному м'якому футляру, що володіє високою міцністю і довговічністю. Футляр з можливістю вертикального розміщення для кращого огляду інструментів на полиці в майстерні. Міцна фактура футляра служить для додаткового захисту робочих поверхонь. Мала вага і об'єм - для підвищення мобільності. З індикаторами інструментів "Take it easy": кольорове маркування розміру 

  • 13 предметів в компактному футлярі з міцних зносостійкого текстилю
  • Дуже тонка тріскачка з довгою рукояткою
  • Викруткові головки з фіксуючою функцією для гвинтів
  • З індикаторами інструментів "Take it easy": колірне кодування розмірів
  • Підходить для прикріплення до компонентів системи Wera 2go

Через те, що робочі простори стають все компактніше, менше місця в них залишається і для роботи тріскачкою. Wera вирішила цю проблему. Для цього наші розробники ретельно вивчили варіанти роботи в умовах обмеженого простору. Вийшла надзвичайно тонка і міцна тріскачка Zyklop Metal з довгим важелем. Якщо важливо не втратити насадку і ні в якому разі не можна допустити випадкового перемикання реверсу, то краще вибрати тріскачку Zyklop Metal Push.

Zyklop Metal Switch

Через те, що робочі простори стають все компактніше, менше місця в них залишається і для роботи тріскачкою. Wera вирішила цю проблему. Для цього наші розробники ретельно вивчили варіанти роботи в умовах обмеженого простору. Вийшла надзвичайно тонка і міцна тріскачка Zyklop Metal з довгим важелем. Якщо потрібно швидко змінити напрямок обертання, то найкраще підходить тріскачка Zyklop Metal Switch

З реверсом

Зручна зміна напрямку обертання завдяки перемикачу реверсу. 

Малий кут повернення

Тонкий механізм зачеплення на 72 зубця для кута повернення всього 5 ° 

Торцеві головки з фіксуючою функцією для гвинтів із шестигранною головкою

Фіксація шестигранного гвинта в торцевій голівці забезпечується двома кульковими фіксаторами і високоміцним еластичним коміром. Від механічного пошкодження його захищає сталевий бортик, розташований спереду. Вони особливо допомагають при роботі в важкодоступному місці, куди для підтримки гвинта не поміщається друга рука. 

Надійна посадка і легке вилучення

Новий зажим з легкообертовим механізмом дозволяє як надійно закріпити інструмент без замикання, так і просто витягти його. 

Ідентифікатори інструментів "Take it easy"

Ідентифікатори інструментів "Take it easy" з кольоровим кодуванням розміру - для простого і легкого вибору потрібного інструменту. Система визначення розміру інструментів для гвинтів з внутрішнім шестигранником (Г-подібні ключі, викруткові головки Zyklop), гвинтів із шестигранною головкою і гайок (гайкові ключі Joker, головки Zyklop і головки Zyklop з фіксуючою функцією) і гвинтів TORX® (Г-подібні ключі, викруткові головки Zyklop). 

Тріскачка Zyklop Metal Switch

Особливо тонкі форми. З довгим важелем. Перемикач реверсу

Характеристики
Привід (хвостовик)Квадрат 1/4
Тип пакуванняв наборі
ВластивостіTake it easy; HF втримування
Кількість в упаковці13 од.
Вміст набору1 x 1/4"x141; 1 x 1/4"x150.0; 1 x 1/4"x56.0; 1 x 5.0x23.0; 1 x 5.5x23.0; 1 x 6.0x23.0; 1 x 7.0x23.0; 1 x 8.0x23.0; 1 x 10.0x23.0; 1 x 11.0x23.0; 1 x 12.0x23.0; 1 x 13.0x23.0; 1 x 43.0x14.0; 1 x 50.0x70.0
Ваш відгук про: Набір Wera Zyklop Metal Switch 8100 SA 12 HF, привід 1/4", 05003756001, метричний
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх