Набір біт Bit-Check 6 PH BiTorsion 1, 05056477001

Код: 2358 | Артикул: 05056477001 Статус: В наявності
 
730 грн.
0
0

Багатокомпонентний футляр Bit-Check з можливістю вертикального розміщення. Біти BiTorsion для великого терміну служби. Екстратверді біти. З індикаторами інструментів "Take it easy": Кольорове маркування профілю та догляд за садом розміру.

Характеристики
Кількість найменувань6
довжина, ммв наборі
розмір накінечникав наборі

Набір в міцному футлярі Bit-Check фірми Wera. Набори Bit-Check забезпечують повний огля двсіх розміщених інструментів. Зайві в роботі біти просто повертаються на своє місце в футлярі,щоб не загубилися. Проста переноска, наприклад, в кишені сорочки. Екстра твёрді біти. Біти BiTorsion з еластичною торсіонної зоною, в якій гасяться піки кінетичної навантаження. Більш м"яка зона системи Bi-Torsion для запобігання скручування наконечника біта при високих навантаженнях. За рахунок цього значно зростає термін служби виробу. Шестигранний хвостовик 1/4 ", підходить для тримача за стандартом DIN ISO 1173-F 6,3. Профіль і розмір бітів легко визначаються завдяки ідентифікаторів інструментів Wera" Take iteasy "на основі колірної кодування і чітких написів. 

  • Багатокомпонентний футляр Bit-Check з можливістю вертикального розміщення
  • Біти BiTorsion для великого терміну служби
  • Екстратверді біти
  • З індикаторами інструментів "Take it easy": Кольорове маркування профілю та догляд за садом розміру

Біти BiTorsion

Біти BiTorsion відносяться до абсолютного преміум-класу. За допомогою м"якої зони BiTorsion твердість тілазнижена приблизно на 20% в порівнянні з твердістю наконечника. Це дозволяє в більшості випадків уникнути скручування наконечника біти при наступаючих піках навантаження, що в значно подовжує термін служби біти. 

Збільшений термін служби

Застосування тримача BiTorsion збільшує термін служби звичайних біт, а біти BiTorsion функціонують також зізвичайним тримачем.

Біти з алмазним покриттям

Одна з найбільших проблем при закручуванні в машинному режимі полягає в тому, що інструмент швидко вислизає з головки гвинта. З цієї причини головка гвинта іінструмент часто руйнуються. Дорого можуть обійтися пошкоджені поверхні, нарізні сполучення, які вже неможливо розкрутити, і т.п. Біти з алмазним покриттям допомагають вирішити проблему вислизання інструментуі зробити процес загвинчування надійніше і економніше. 

Ідентифікатори інструментів "Take it easy"

У наборах Bit-Check з ідентифікаторами "Take it easy" біти забезпечені мітками, які завдяки своєму кольору(наприклад, червоний = Phillips) і вказівкою розміру роблять відбір потрібного біти швидким і легким. 

Протягом багатьох років ми включаємо в програму виробництва набори бітів. У 2016 році ми все взяли під сумнів і перевернули з ніг на голову. Ми захотіли зробити набори з битами, профілі та розміри яких можна було б легко ідентифікувати. Ми захотіли, щоб набори з битами були б максимально компактними і зовні відразу говорили простиль Wera. Ми захотіли зробити набори з битами, які можна було б ще простіше отримувати і повертати на місце. Ми захотіли, щоб набори з битами важили якомога менше. Цим вимогам відповідають нові багато компонентні набори Bit-Check; при цьому м"який матеріал підкладки забезпечує як надійність фіксації бітів, так одночасно і легкість їх вилучення.

Технічні дані
Тип пакуванняв наборі
ВластивостіTake it easy; BiTorsion
Кількість в упаковці6 од.
Вміст набору6 x PH 2x50
Ваш відгук про: Набір біт Bit-Check 6 PH BiTorsion 1, 05056477001
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх