Набір біт Bit-Check 7 PH BiTorsion 1, 05056291001

Код: 2355 | Артикул: 05056291001 Статус: В наявності
 
Wera
616 грн.
0
0

Багатокомпонентний футляр Bit-Check з можливістю вертикального розміщення. Універсальний тримач з гільзою зі спеціальної сталі і сильним постійним магнітом. Біти BiTorsion для великого терміну служби. Екстратверді біти. З індикаторами інструментів "Take it easy": Кольорове маркування профілю та догляд за садом розміру.

Характеристики
Кількість найменувань7

1 універсальний тримач з втулкою з нержавіючої сталі і сильним постійним магнітом, 6 бітів BiTorsion длятривалого терміну служби, надтверде виконання. У наборах Bit-Check з ідентифікаторами "Take it easy" біти забезпечені мітками, які завдяки своєму кольору і вказівкою розміру роблять відбір потрібного біта швидким і легким.

  • Багатокомпонентний футляр Bit-Check з можливістю вертикального розміщення
  • Універсальний тримач з гільзою зі спеціальної сталі і сильним постійним магнітом
  • Біти BiTorsion для великого терміну служби
  • Екстратверді біти
  • З індикаторами інструментів "Take it easy": Кольорове маркування профілю та догляд за садом розміру

Біти BiTorsion

Біти BiTorsion відносяться до абсолютного преміум-класу. За допомогою м"якої зони BiTorsion твердість тіла знижена приблизно на 20% в порівнянні з твердістю наконечника. Це дозволяє в більшості випадків уникнути скручування наконечника біти при наступаючих піках навантаження, що в значно подовжує термін служби біти. 

Збільшений термін служби

Застосування тримача BiTorsion збільшує термін служби звичайних біт, а біти BiTorsion функціонують також зі звичайним тримачем.

Ідентифікатори інструментів "Take it easy" 

У наборах Bit-Check з ідентифікаторами "Take it easy" біти забезпечені мітками, які завдяки своєму кольору (наприклад, червоний = Phillips) і вказівкою розміру роблять відбір потрібного біти швидким і легким. 

Протягом багатьох років ми включаємо в програму виробництва набори бітів. У 2016 році ми все взяли під сумнів іперевернули з ніг на голову. Ми захотіли зробити набори з битами, профілі та розміри яких можна було б легко ідентифікувати. Ми захотіли, щоб набори з битами були б максимально компактними і зовні відразу говорили простиль Wera. Ми захотіли зробити набори з битами, які можна було б ще простіше отримувати і повертати на місце.Ми захотіли, щоб набори з битами важили якомога менше. Цим вимогам відповідають нові багатокомпонентні набори Bit-Check; при цьому м"який матеріал підкладки забезпечує як надійність фіксації бітів, так одночасно ілегкість їх вилучення.

Технічні дані
Тип пакуванняв наборі
ВластивостіTake it easy; BiTorsion
Кількість в упаковці7 од.
Вміст набору1 x 1/4"x50; 6 x PH 2x25
Ваш відгук про: Набір біт Bit-Check 7 PH BiTorsion 1, 05056291001
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх