Набір біт, Wera Bit-Check 10 Impaktor 1, 05057680001

Код: 1000490 | Артикул: 05057680001 Статус: В наявності
 
2 038 грн.
0
0

Набір в міцному футлярі Bit-Check фірми Wera. Набори Bit-Check забезпечують повний огляд всіх розміщених інструментів. Зайві в роботі біти просто повертаються на своє місце в футлярі, щоб не загубилися. Проста переноска, наприклад, в кишені сорочки. Технологія Impaktor забезпечує термін служби інструментів, помітно перевищує середні показники навіть з урахуванням жорстких умов їх застосування. 

Характеристики
Кількість найменувань10
довжина, ммв наборі
розмір накінечникав наборі

Набір в міцному футлярі Bit-Check фірми Wera. Набори Bit-Check забезпечують повний огляд всіх розміщених інструментів. Зайві в роботі біти просто повертаються на своє місце в футлярі, щоб не загубилися. Проста переноска, наприклад, в кишені сорочки. Технологія Impaktor забезпечує термін служби інструментів, помітно перевищує середні показники навіть з урахуванням жорстких умов їх застосування. Підвищений опір тертям за рахунок шорсткого покриття з алмазних часток запобігає вислизання наконечника з гвинта. Особливо підходять для роботи з пропонованими на ринку ударними гвинтовертами. Тримач Impaktor Wera для пом'якшення максимальних імпульсних стрибків. Особливий ефект за рахунок наявності двох різних торсіонних зон. З круглим магнітом для простої фіксації навіть довгих і важких гвинтів, ідеально для роботи в положенні над головою. Особливо підходять для роботи з пропонованими на ринку ударними гвинтовертами. Магніт можна відвести назад, тим самим нейтралізував його дію.

  • Багатокомпонентний футляр Bit-Check з можливістю вертикального розміщення
  • Технологія Impaktor для збільшеного терміну служби
  • Особливо підходить для використання з ударними гвинтовертами
  • Алмазне покриття для надійної посадки в гвинті
  • Тримач з круглим магнітом для утримання довгих і важких гвинтів

Bit-Check можна поставити на робочому місці так, що інструментами завжди можна швидко скористатися.

Підвищена продуктивність. 

Для використання з ударними гвинтовертами. Підвищує продуктивність при закручуванні за допомогою машин.

Збільшений термін служби.

Завдяки вдосконаленню характеристик матеріалів в поєднанні з геометрією, узгодженою для особливих вимог, а також підібраним методам виробництва, ударні інструменти компанії Wera відрізняються неабияким терміном служби.

Tорсіонна форма.

Зі спеціально підібраною для таких навантажень зоною крутіння, для дбайливого ставлення до наконечника біта.

Насадки Impaktor.

Для найсуворіших вимог до інструментів для загвинчування. Додатковою перевагою ударних насадок є покриття дрібними діамантовими частинками. Ці алмазні частинки при машинному закручуванні знижують сили зсуву, через якого інструмент може вислизнути з головки гвинта. Алмазні частки "вгризаються" в гвинт. Завдяки цьому потрібно менше зусиль для натискання, що значно знижує втому при машинному закручуванні. Завдяки найкращому використанню властивостей матеріалу і оптимізації геометрії інструментів (дві поєднані торсіонні зони, що діють послідовно) технологія Impaktor забезпечує термін служби, що перевищує середні показники навіть з урахуванням жорстких умов їх застосування.

Ударний тримач з кільцевих магнітом і пружинним стопорним кільцем.

Тримачі Impaktor з магнітним кільцем надійно і міцно фіксують навіть довгі і важкі гвинти. Це дозволяє наживити гвинт швидко і точно. Вони ідеально підходять для роботи в положенні над головою. Якщо ситуація, наприклад, робота з металевими деталями робить використання магніту в тримачі небажаним, то його можна вивести з робочої зони тримача, виключивши таким чином контакт з гвинтом. Ці властивості використовуються переважно для загвинчування вручну з використанням машинного приводу.

Система TriTorsion.

Поєднання подвійної торсіонної зони в тримачі Impaktor і торсіонної зони в біти Impaktor утворює так звану систему TriTorsion.

Система Impaktor.

Система Wera Impaktor, що складається з біти Impaktor і тримача Impaktor, стала сьогодні необхідним доповненням системи BiTorsion у вигляді системи TriTorsion.

Ідентифікатори інструментів "Take it easy".

У наборах Bit-Check з ідентифікаторами "Take it easy" біти забезпечені мітками, які завдяки своєму кольору (наприклад ,. червоний = Phillips) і вказівкою розміру роблять відбір потрібного біта швидким і легким. 

Технічні дані
Тип пакуванняв наборі
ВластивостіTake it easy; BiTorsion; Impaktor; Diamond
Кількість в упаковці10 од.
Вміст набору1 x 1/4"x75; 1 x PH 2x25; 1 x PH 3x25; 1 x PZ 2x25; 1 x PZ 3x25; 1 x TX 20x25; 1 x TX 25x25; 1 x TX 30x25; 1 x 4.0x25; 1 x 5.0x25
Ваш відгук про: Набір біт, Wera Bit-Check 10 Impaktor 1, 05057680001
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c
наверх