Набір біт, Wera Bit-Check 10 Stainless 1 (05071110001)

Код: 1000488 | Артикул: 05071110001 Статус: В наявності
 
Wera
1 618 грн.
0
0

З можливістю вертикального розміщення футляра набір Bit-Check з високоякісними бітами зі спеціальної сталі. Інструменти Wera Edelstahl виготовляються зі спеціальної сталі, що виключає неприємне поширення контактної іржі. 9 біт Wera Edelstahl. 1 тримач з швидкозажимним патроном Rapidaptor Edelstahl. Багатокомпонентний набір Bit-Check підкуповує своїм малою вагою і максимальної компактністю. 

Характеристики
Кількість найменувань10

З можливістю вертикального розміщення футляра набір Bit-Check з високоякісними бітами зі спеціальної сталі. Інструменти Wera Edelstahl виготовляються зі спеціальної сталі, що виключає неприємне поширення контактної іржі. 9 біт Wera Edelstahl. 1 тримач з швидкозажимним патроном Rapidaptor Edelstahl. Багатокомпонентний набір Bit-Check підкуповує своїм малою вагою і максимальної компактністю. При цьому м'який матеріал підкладки забезпечує одночасно надійність фіксації біт і легкість їх вилучення. Профіль і розмір біт легко визначаються завдяки ідентифікаторів інструментів Wera "Take it easy" на основі колірного кодування і чітких написів. 

  • Багатокомпонентний футляр Bit-Check з можливістю вертикального розміщення
  • Рішення проблеми контактної іржі: нержавійку загвинчують в нержавійку!
  • Необхідна твердість і міцність завдяки вакуумному  загартуванню в льоді
  • Технологія Rapidaptor для швидкої зміни бітів Без обмежень у промисловому використанні 

Набори Bit-Check можна поставити на робочому місці так, що інструментами завжди можна швидко скористатися.

Біти з нержавіючої сталі. 

Щоб інструменти з нержавіючої сталі мали ту ж міцністю, що і звичайні інструменти, фірма Wera розробила новий метод вакуумного гарту. Вакуумний гарт в льоді надає інструменту міцність, необхідну для промислового застосування. Результат: кращий інструмент з нержавіючої сталі для деталей з нержавіючої сталі. 

Нержавіюча сталь прикручується нержавіючої сталлю!

Рішення проблеми з контактної іржею: Нержавіюча сталь прикручується нержавіючої сталлю! Інструменти Wera виготовляються з нержавіючої сталі, завдяки чому запобігається виникнення контактної іржі.  

Тримач Rapidaptor з нержавіючої сталі.

Виконаний з нержавіючої сталі, що запобігає неприємному поширення іржі при закручуванні деталей з нержавіючої сталі. Крім того використовуються всі переваги технології Rapidaptor.

Швидка установка і самоблокувння.

Насадку можна встановити в затиск, не вдаючись до допомоги втулки. Як тільки насадка виявляється в гвинті, вона самостійно блокується. 

Швидке вилучення.

Для зміни насадки необхідно просто зрушити втулку вперед: при цьому пружинний механізм підніме насадку з магніту і розблокує інструмент. Насадка легко витягається. Відмінна допомога: насадки навіть мінімальних розмірів легко витягуються без допоміжного інструменту. 

Універсальний затискач. 

Швидкозатискний тримач Rapidaptor підходить для насадок 1/4" за стандартом DIN ISO 1173-C 6,3 (тип хвостовика Wera 1), і E 6,3 (тип хвостовика Wera 4). 

Управління однією рукою. 

Всі функції швидкозатискного тримача Rapidaptor, такі як установка і витяг насадки, можуть бути виконані однією рукою. Це швидше, економічніше і зручніше. Ніяких зайвих рухів.

Технічні дані
Тип пакуванняв наборі
ВластивостіTake it easy
Кількість в упаковці10 од.
Вміст набору1 x 1/4"x50; 1 x PH 2x25; 1 x PZ 1x25; 2 x PZ 2x25; 1 x TX 10x25; 1 x TX 15x25; 1 x TX 20x25; 1 x TX 25x25; 1 x TX 30x25
Ваш відгук про: Набір біт, Wera Bit-Check 10 Stainless 1 (05071110001)
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх