Г-подібні ключі WERA

Г-подібні ключі WERA

Г-подібні ключі WERA

NULL | 29.07.2021 445

Набір високоякісних Г-подібних ключів фірми Wera, зі спеціальної сталі, під внутрішній шестигранник. Спеціальна сталь виключає поширення контактної іржі. Hex-Plus збільшує площу контакту з головкою гвинта. За рахунок цього до мінімуму знижується концентрація напруги в профілі, що практично виключає вірогідність руйнування головки гвинта. З кульковим наконечником під шестигранник на довгій стороні: за рахунок кулястого профілю можна відхиляти або повертати вісь інструменту щодо осі гвинта, що дозволяє загвинчувати буквально "за рогом". З індикаторами інструментів "Take it easy": кольорове маркування розміру. В практично довговічне затиску для Г-подібних ключів.

  • Рішення проблеми контактної іржі: нержавійку загвинчують в нержавійку!
  • Hex-Plus продовжує життя гвинтів з внутрішнім шестигранником
  • З індикаторами інструментів "Take it easy": Колірна кодування розмірів
  • Зносостійкий матеріал затиску для великого терміну служби
  • Пластикова оболонка з кольоровим маркуванням, може бути застосована навіть при низьких температурах

Hex-Plus

Проблема гвинтів з внутрішнім шестигранником Hex-Plus полягає в тому, що цей профіль швидко округляється. Причина цього пов"язана з впливом гострих граней інструменту на внутрішню поверхню головки гвинта. Процес поступового зносу в результаті призводить до скруглення профілю. Інструменти Wera Hex-Plus володіють збільшеною поверхнею контакту з головкою гвинта. Тим самим зменшується концентрація напруги і отже деформація гвинта. Одночасно можна підвищити передачу моменту сили до 20%.

Г-подібний ключ SPKL

Г-подібний ключ в пластиковій оболонці (SPKL) з круглим перетином зручно тримати в руці. Наявність оболонки робить використання ключа приємним і надійним навіть при низьких температурах. Все Г-подібні ключі легко відшукати завдяки колірній кодуванні і маркування розміру.

Надійна посадка і легке вилучення

Зносостійкий матеріал затиску гарантує тривалу надійну фіксацію Г-подібних ключів і їх просте витяг.

Ідентифікатори інструментів "Take it easy"

Ідентифікатори інструментів "Take it easy" з кольоровим кодуванням розміру - для простого і легкого вибору потрібного інструменту. Система визначення розміру інструментів для гвинтів з внутрішнім шестигранником (Г-подібні ключі, викруткові головки Zyklop), гвинтів із шестигранною головкою і гайок (гайкові ключі Joker, головки Zyklop і головки Zyklop з фіксуючою функцією) і гвинтів TORX® (Г-подібні ключі, викруткові головки Zyklop).

Маркування розміру

Все Г-подібні ключі можна легко визначити по маркуванню розміру; Г-подібні ключі SPKL додатково мають колірне кодування.

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх