Ріжковий ключ WERA 6004 Joker XS з автоналаштуванням

Ріжковий ключ WERA 6004 Joker XS з автоналаштуванням

Ріжковий ключ WERA 6004 Joker XS з автоналаштуванням

NULL | 31.07.2021 529

Багато майстрів хотіли б працювати універсальним інструментом з максимально широким спектром застосування. Щоб це був один інструмент на цілий ряд метричних і дюймових розмірів. Щоб він автоматично налаштовувався на гвинти самих різних розмірів. Надійно фіксувався, нічого не псував і загвинчував швидко. Завдяки плавному і паралельного розведення губок ключ замінює кілька комбінованих ключів різних розмірів. Потрібний розмір плавно встановлюється в автоматичному режимі при накиданні ключа на шестигранну гайку або головку гвинта. Вбудований механізм важеля надійно затискає гвинт або гайку між губок, що значно знижує ризик зісковзування або пошкодження. Для швидкого і безперервного загвинчування без перекидання служить тріскачка. За рахунок наявності в губах розширювальної призми вдалося отримати кут повернення всього 30°. Конструкція, що складається з однієї рукояті, в поєднанні з функцією тріскачки і кутової призми дозволяє працювати навіть в обмеженому просторі. 

Joker 6004 з автоналаштуванням став універсальним інструментом для загвинчування. З автоналаштуванням. З фіксацією. З тріскачкою.

  • Регульований ключ Joker 6004 підходить для всіх метричних і дюймових розмірів у відповідному діапазоні застосування
  • Автоматичний і плавний захоплення шестигранних головок гвинтів і гайок
  • Важільний механізм при захопленні губками виключає ризик зісковзування і пошкоджень
  • Швидке і безперервне загвинчування без перекидання ключа завдяки функції механічної тріскачки
  • Кут повернення всього 30° завдяки використанню розширювальної призми в губах ключа

Автоматичне і плавне регулювання

За рахунок автоматичного і плавного затиску паралельних губок ріжковий ключ Joker 6004 підходить для всіх розмірів у відповідному діапазоні. Ключ сам і без регулювання вибирає потрібний розмір при накиданні на гайку чи гвинт.

Дбайливе загвинчування

Паралельні гладкі губки ключа Joker 6004 забезпечують натиск на межі кріплення, за рахунок чого виключається скруглення гайки або головки гвинта, яке може відбуватися при передачі зусиль.

Механізм для швидкої роботи

Тріскачка в ріжковій частини служить для швидкого і безперервного загвинчування без перекидання.

Малий кут повернення

За рахунок розширювальної призми в губах ключа кут повернення становить всього 30°

Практичне вушко для підвішування

За вушко ключ Joker можна акуратно розмістити на стіні в майстерні.

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх