Набір торцевих головок 1/4", Belt A Deep 1, 05004525001

Код: 2389 | Артикул: 05004525001 Статус: В наявності
 
Wera
2 122 грн.
0
0

Набір з 9 торцевих головок 1/4", на поясі з міцної матерії. Поворотний механізм з легким ходом для надійної фіксації і легкого вилучення викрутки головок. Довгі торцеві головки 1/4" для роботи з деталями в глибоких отворах і виступаючими різьбовими шпильками в обмеженому просторі. Шестигранний профіль служить для точного загвинчування з передачею високих зусиль при збереженні цілісності профілю. З індикаторами інструментів "Take it easy": Кольорове кодування розмірів.

Характеристики
размір головки, ммнабір
Привод (хвостовик)1/4“
тип наконечникаHEX (Гайка)

Міцний пояс, виконаний в типовому дизайні Wera з 9 довгими торцевими головками для роботи в ручному і машинному режимах (неударні дії) з приводом 1/4" в компактному розміщенні. Затискачі з легко обертовим механізмом для надійної фіксації і простого вилучення головок. З карабіном для кріплення на поясному ремені або сумці. З зоною на липучках і смужками-липучками для простого кріплення, наприклад, на стіні, полиці, інструментальному візку і компонентах системи перенесення інструментів Wera 2go. Довгі торцеві головки 1/4"(ISO 2725-ч.3) марки Wera, для роботи в ручному і машинному режимах (неударні дії), також для роботи з деталями в глибоких отворах і виступаючими різьбовими шпильками. З ідентифікатором інструментів Take it easy: колірне кодування розміру для простого і швидкого відбору потрібного інструменту. Надійний контакт при хваті навіть маслянистими руками. Шестигранний профіль і канавка під кульковий фіксатор. Шестигранний профіль служить для передачі великих зусиль і впливає на грані гайки або головки гвинта менше, ніж профіль у формі подвійного шестикутника. Крім того, тріскачки з тонким механізмом зачеплення завдяки малому куті повернення роблять використання профілю з подвійним шестигранником зайвим навіть при роботі в обмеженому просторі. Для гвинтів і гайок з зовнішнім шестигранником. тріскачки з тонким механізмом зачеплення завдяки малому куті повернення роблять використання профілю з подвійним шестигранником зайвим навіть при роботі в обмеженому просторі. 

  • Набір з 9 торцевих головок 1/4", на поясі з міцної матерії
  • Поворотний механізм з легким ходом для надійної фіксації і легкого вилучення викрутки головок
  • Довгі торцеві головки 1/4" для роботи з деталями в глибоких отворах і виступаючими різьбовими шпильками в обмеженому просторі
  • Шестигранний профіль служить для точного загвинчування з передачею високих зусиль при збереженні цілісності профілю
  • З індикаторами інструментів "Take it easy": Кольорове кодування розмірів.

Довга форма

Завдяки довгій формі головка добирається до кріплення навіть при роботі в обмеженому просторі. Також можна працювати з виступаючими різьбовими шпильками.

Передача зусиль при збереженні цілісності профілю

Шестигранний профіль служить для передачі великих зусиль і впливає на грані гайки або головки гвинта менше, ніж профіль у формі подвійного шестикутника. Крім того, тріскачки з тонким механізмом зачеплення завдяки малому куті повернення роблять використання профілю з подвійним шестигранником зайвим навіть при роботі в обмеженому просторі. 

Накатка

Накатка в тильній частині для кращого контакту з пальцями.

Надійна посадка і легке вилучення

Новий зажим з легко обертовим механізмом дозволяє як надійно закріпити інструмент без замикання, так і просто витягти його.  

Практична смужка на липучках

Пояс може кріпитися задньою стороною на липучках і смужками на липучках, наприклад, на стіні, полиці, інструментальному візку і на системі перенесення інструментів Wera 2go. 

З карабіном

Пояс з міцної матерії за допомогою карабіна може кріпитися на лямці ременя або сумці. 

Технічні дані
Привід (хвостовик)Квадрат 1/4
Тип інструментуАксесуари для тріскачки
Тип наконечникаHEX (Гайка)
Тип пакуванняв наборі
ВластивостіTake it easy
Кількість в упаковці9 од.
Вміст набору1 x 5.0x50.0; 1 x 5.5x50.0; 1 x 6.0x50.0; 1 x 7.0x50.0; 1 x 8.0x50.0; 1 x 10.0x50.0; 1 x 11.0x50.0; 1 x 12.0x50.0; 1 x 13.0x50.0; 1 x 39.0x238.0; 1 x 30.0x200.0
Ваш відгук про: Набір торцевих головок 1/4", Belt A Deep 1, 05004525001
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх