Характеристики
размір головки, мм7
Привод (хвостовик)1/4“
тип наконечникаHEX (Гайка)

Торцева головка довгої форми для роботи в ручному і машинному режимах з приводом 1/4 "(ISO 2725-ч.3), з канавкою під кульковий фіксатор; для гвинтів і гайок з зовнішнім шестигранником. Для роботи в ручному і машинному режимах (неударні дії), в тому числі для деталей в глибоких отворах і виступаючих різьбових шпильок. З ідентифікатором інструментів Take it easy: колірне кодування розміру для простого і швидкого відбору потрібного інструменту. Надійний контакт при хваті навіть маслянистими руками. Шестигранний профіль служить для передачі великих зусиль і впливає на грані гайки або головки гвинта менше, ніж профіль у формі подвійного шестикутника. Крім того, тріскачки з тонким механізмом зачеплення завдяки малому куті повернення роблять використання профілю з подвійним шестигранником зайвим навіть при роботі в обмеженому просторі.

  • Подовжена торцева головка для роботи з деталями в глибоких отворах і виступаючими різьбовими шпильками в обмеженому просторі
  • Шестигранний профіль служить для точного загвинчування з передачею великих зусиль при збереженні цілісності профілю
  • З індикаторами інструментів "Take it easy": Колірне кодування розмірів
  • Накатка в тильній частині для кращого контакту з пальцями
  • Для роботи в ручному і машинному режимах (неударні дії), з канавкою під кульковий фіксатор

Подовжена форма

Завдяки довгій формі головка добирається до кріплення навіть при роботі в обмеженому просторі. Також можна працювати з виступаючими різьбовими шпильками.

Передача зусиль при збереженні цілісності профілю

Шестигранний профіль служить для передачі великих зусиль і впливає на грані гайки або головки гвинта менше, ніж профіль у формі подвійного шестикутника. Крім того, тріскачки з тонким механізмом зачеплення завдяки малому куті повернення роблять використання профілю з подвійним шестигранником зайвим навіть при роботі в обмеженому просторі.  

Накатка

Накатка в тильній частині для кращого контакту з пальцями.

Хромованадіева сталь

Завдяки використанню хром-ванадієвої сталі змінні інструменти придатні для роботи з великим навантаженням. 

Ідентифікатори інструментів "Take it easy"

Ідентифікатори інструментів "Take it easy" з кольоровим кодуванням розміру - для простого і легкого вибору потрібного інструменту. Система визначення розміру інструментів для гвинтів з внутрішнім шестигранником (Г-подібні ключі, викруткові головки Zyklop), гвинтів із шестигранною головкою і гайок (гайкові ключі Joker, головки Zyklop і головки Zyklop з фіксуючою функцією) і гвинтів TORX® (Г-подібні ключі, викруткові головки Zyklop).

Характеристики
Привід (хвостовик)Квадрат 1/4
Розмір наконечника7
Тип інструментуАксесуари для тріскачки
Тип наконечникаHEX (Гайка)
Довжина загальна50 mm
Тип пакуванняпоштучно
ВластивостіTake it easy
Ваш відгук про: Торцева головка 1/4", 8790 HMA Deep, 05004504001, 7.0×50.0мм
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх