Характеристики
размір головки, мм14
Привод (хвостовик)1/2“
тип наконечникаHEX (Гайка)

Торцева головка для застосування в ручному і машинному режимах (ISO 2725 частина 3) фірми Wera дозволяє працювати в обох режимах. Індикатори інструментів "Take it easy" з кольоровим маркуванням розміру - для простого і швидкого відбору потрібного інструменту. Не ковзає навіть в хваті замасленими руками. З канавкою під кульковий фіксатор. Для шестигранних гвинтів і гайок. Хром-ванадієва сталь, матове хромоване покриття.

  • Торцева головка Zyklop 1/2 "
  • Для використання в ручному і машинному режимах (без удару / non impact)
  • Накатка в тильній частині для кращого контакту з пальцями
  • З канавкою під кульковий фіксатор
  • З індикаторами інструментів "Take it easy": Колірна кодування розмірів 

Неймовірно швидкісна тріскачка Zyklop Speed, поворотна головка з фіксацією в п'яти положеннях. Ми не хотіли зупинятися тільки на поліпшенні тріскачок, тому так само активно взялися за приналежності для тріскачок. У підсумку наші клієнти можуть отримати подовжувачі з муфтою вільного ходу і системою Flexible-Lock для впевненого і швидкого загвинчування. Ми повністю змінили концепцію насадок. Нам хотілося виключити для клієнта вибір між двома різними серіями насадок - для використання в ручному і машинному режимі. І ще: ми хотіли кардинально полегшити процес визначення потрібного розміру насадки. Ми також вирішували для себе технічну задачу: як з викруток і біт поширити фіксуючу функцію на насадки для тріскачок. І це у нас вийшло. 

Ідентифікатори інструментів "Take it easy"

Ідентифікатори інструментів "Take it easy" з кольоровим кодуванням розміру - для простого і легкого вибору потрібного інструменту. Система визначення розміру інструментів для гвинтів з внутрішнім шестигранником (Г-подібні ключі, викруткові головки Zyklop), гвинтів із шестигранною головкою і гайок (гайкові ключі Joker, головки Zyklop і головки Zyklop з фіксуючою функцією) і гвинтів TORX® (Г-подібні ключі, викруткові головки Zyklop).

Насадні інструменти з ручним і машинним приводом

Нові так звані насадки для ручного та машинного застосування, можна використовувати як вручну, так і з машиною (але не з ударним інструментом). Всього один асортимент насадних інструментів підійде для будь-яких завдань. 

Характеристики
Привід (хвостовик)Квадрат 1/2
Розмір наконечника14
Тип інструментуАксесуари для тріскачки
Тип наконечникаHEX (Гайка)
Довжина загальна37 mm
Тип пакуванняпоштучно
ВластивостіTake it easy
Ваш відгук про: Торцева головка Zyklop 1/2" 8790 HMC, 05003605001, 14.0x37.0мм
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c
наверх