Набір Kraftform Kompakt VDE 7 extra slim 1, 05003475001

Код: 2443 | Артикул: 05003475001 Статус: В наявності
 
2 141 грн.
0
0

6 змінних викруток VDE з завуженим стрижнем, що дозволяє працювати з розташованими в глибоких отворах гвинтами і пружинними затискачами. 1 ручка-тримач 817 VDE Kraftform для ергономічної роботи. 

Характеристики
серіяKraftform Kompakt VDE
розмір накінечниканабор
тип наконечниканабор

6 змінних викруток VDE з завуженим стрижнем, що дозволяє працювати з розташованими в глибоких отворах гвинтами і пружинними затискачами. 1 ручка-тримач 817 VDE Kraftform для ергономічної роботи. У добротній поясній сумці. поштучно перевірені інструменти за стандартом IEC 60900; поштучна перевірка в водяній бані під напругою 10000 В для безпечної роботи на обладнанні з максимально допустимою напругою 1000 В. Сумка, забезпечена зоною на липучках з заднього боку, для простого кріплення, наприклад, на стіні, полиці, інструментальному візку і компонентах системи Wera 2go .

  • Поштучна перевірка змінних викруток VDE з завуженим стрижнем
  • Багатокомпонентна ручка-тримач Kraftform VDE із захистом від перекочування
  • Ергономічна ручка Kraftform для легкої роботи
  • Поштучна перевірка інструментів згідно IEC 60900 під напругою 10000 В
  • У добротній складаній сумці, що підходить для системи Wera 2go 

Поштучна перевірка

Набори Kraftform Kompakt VDE перевірені відповідно до стандарту IEC 60900 поштучно в умовах водяної бані при 10000 B. Контрольне навантаження 10000 B, в десять разів перевищує максимально допустимий напругу 1000 B, гарантує безпечну роботу.

Ізольована шліцьова викрутка з завужені робочим кінцем

Звужений робочий кінець із захисною ізоляцією, завдяки чому можливі доступ до глибоко посадженим гвинтовим і пружинним елементів і робота з ними, поштучне випробування відповідно до IEC 60900.

Система "одна ручка - багато насадок"

Система "одна ручка - багато насадок" дозволяє швидко вставити і змінити потрібний робочий кінець і, тим самим, розширює можливості застосування.

Зміна насадки без спеціального інструменту

Набори Kraftform Kompakt VDE включають в себе ізольовану ручку, а також ізольовані змінні робочі кінці для заміни без використання спеціальних інструментів.

Багатокомпонентна ручка

Wera виготовляє ручку Kraftform з декількох матеріалів з різними властивостями. Для середньої частини використовується стійкий пластик, який міцно утримує робочий кінець навіть при високих навантаженнях. Для кольорових ділянок застосовується більш м'який матеріал. Матеріал має високий ступінь тертя і забезпечує передачу великих зусиль. Чорні зони з більш твердими поверхнями перешкоджають прилипанню ручки до долоні. Це дозволяє швидко перехоплювати викрутку в руці.

Зручна форма

Відмінно підігнана за формою долоні ручка Kraftform береже руку від мозолів і пухирів.

Kraftform

Вихідна ідея при створенні ручки Kraftform полягала в тому, що форма ручки повинна визначатися формами руки. Час підтвердив вірність даного рішення. Уже в шістдесяті роки компанія Wera спільно з всесвітньо відомим інститутом Фраунгофера розробила ручку викрутки, прекрасно підходить за формою до людської руці. У 1968 р після тривалої роботи компанія Wera представила ручку Kraftform на ринку. За цей час ручка оптимізувалася за допомогою нових технологій, але зберегла свою перевірену форму, адже людська рука за цей час теж не змінилася.

Характеристики
Тип інструментуВикрутка (змінні стержні)
Серія інструментуKraftform Kompakt VDE
Тип рукояткиДвокомпонентна VDE
Тип пакуванняв наборі
ВластивостіTake it easy; VDE 1000 V; Slim
Кількість в упаковці7 од.
Вміст набору1x Ручка 817VDE; 1 x PH 1x154; 1 x PH 2x154; 1 x # 2x154; 1 x TX 15x154; 1 x TX 20x154; 1 x 0.6x3.5x154; Нейлонова сумка
Ваш відгук про: Набір Kraftform Kompakt VDE 7 extra slim 1, 05003475001
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх