Набір викруток для електронщика + підставка Wera 1550/6 ESD, 05030180001

Код: 1002680 | Артикул: 05030180001 Статус: В наявності
 
Wera
1 865 грн.
0
0

Набір викруток Micro з електростатичного захистом. Надійний захист від електростатичних розрядів і пов"язаного з ними збитку. За рахунок опори долоні на рухому головку і розташованої під нею зони швидкого обертання можна працювати викруткою в швидкісному режимі. 

Характеристики
серіяKraftform Micro
тип наконечниканабор
розмір накінечниканабор

Набір викруток Micro з електростатичного захистом. Надійний захист від електростатичних розрядів і пов"язаного з ними збитку. За рахунок опори долоні на рухому головку і розташованої під нею зони швидкого обертання можна працювати викруткою в швидкісному режимі. Не треба витрачати час на перехоплювання інструменту. Зона докладання зусиль з м"якими ділянками служить для передачі великих моментів сили при затягуванні і відпустці гвинтів. Прецизійна зона для вибору правильного кута закручування при юстіровочних роботах. Наконечник Wera Black Point забезпечує точність роботи і оптимальний захист від корозії.

  • Електростатично безпечний інструмент через поверхневий опір <10 ^ 9 Ом
  • Зона швидкісного обертання під рухливою голівкою забезпечує стрімке обертання викрутки.
  • Наконечник Wera Black Point забезпечує точність роботи і оптимальний захист від корозії
  • Багатокомпонентна ручка Kraftform Micro для швидкого і ергономічного загвинчування
  • Включаючи практичну підставку для зручного розміщення викруток

2) Робочий кінець з боку відведення обточений до номінального розміру на довжину 10 мм1) Оптимізовано для азіатських гвинтів PH

3) Розмір 0 модифікований відповідно до стандарту JCIS 0 (Japanese Camera Industrial Standard)

Пригвинчуючи електронні компоненти (наприклад, в смартфонах або планшетах), не можна допускати електростатичних розрядів, оскільки вони можуть викликати різні збої електроніки, аж до її повного виходу з ладу. З цієї причини обов"язковою умовою є використання інструментів з електростатичного захистом.

Інструменти ESD Wera

Вимоги, що пред"являються до викрутки інструментам ESD по поверхневому опору, містяться в стандарті DIN EN 61340-5-1. Цей стандарт діє і відносно ручок з електропровідного матеріалу. Вироби компанії Wera серії ESD задовольняють цим стандартом і ще більш суворим приписам деяких технологічних підприємств.

Захист від електростатичного енергії

Значення електричного поверхневого опору матеріалу Wera ESD становить ≤ 10 ^ 9 Ом. Це забезпечує надійний захист деталей від електростатичної енергії і пов"язаних з нею ушкоджень.

Ручка Kraftform Micro

Багатокомпонентна ручка викрутки для ергономічної і правильної роботи.

Прецизійна зона

Прецизійна зона, безпосередньо що тримає робочий кінець, виконана так, щоб в процесі роботи завжди відчувати кут обертання, що має важливе значення при юстіровочних роботах

Зона прикладення зусилля

Зона прикладення зусилля з м"якими ділянками поруч з робочим кінцем викрутки сприяє передачі високих моментів відкручування і затягування без втрати контакту з гвинтом.

Зона швидкісного обертання

Зона швидкісного обертання під рухливою голівкою забезпечує стрімке обертання викрутки.

Зона швидкісного обертання

Рухома головка і зона швидкісного обертання під нею надає стрімке обертання. Перехоплення рукою, як це буває при використанні звичайних викруток для дрібних гвинтів, не потрібно.

Наконечник Wera Black Point

Наконечник Wera Black Point, а також складна технологія гарту гарантують довгий термін служби наконечника, підвищений захист від корозії і високу точність посадки.

Характеристики
Тип інструментуВикрутка Micro
Серія інструментуKraftform Micro
Тип рукояткиДвокомпонентна Micro, ESD
Тип пакуванняв наборі
ВластивостіTake it easy; ESD антистатика
Кількість в упаковці6 од.
Вміст набору1 x PH 000x40; 1 x PH 00x40; 1 x PH 0x40; 1 x 0.35x2.5x40; 1 x 1 IPRx40; 1 x mx40
Ваш відгук про: Набір викруток для електронщика + підставка Wera 1550/6 ESD, 05030180001
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c
наверх