Набір викруток у сумці Wera Kraftform 2GO 100, (05004310001)

Код: 1002616 | Артикул: 05004310001 Статус: В наявності
 
3 273 грн.
0
0

Набір з 11 електроізольованих викруток VDE Kraftform з ідентифікаторами інструментів Take it Easy в сумці Wera 2go 4 з можливістю оформлення внутрішнього простору для зберігання інструментів на свій розсуд.

Характеристики
серіяKraftform Plus 100 VDE
розмір накінечниканабор
тип наконечниканабор

11 електроізольованих викруток VDE Kraftform з ідентифікаторами інструментів Take it Easy в сумці Wera 2go 4 з можливістю оформлення внутрішнього простору для зберігання інструментів на свій розсуд. Поштучна перевірка викруток у водяній бані під напругою 10000 В для безпечної роботи наобладнанні з максимально допустимою напругою 1000 В. Ручка Kraftform Plus длякомфортної роботи без появи на руках мозолів і пухирів. Тверді зони ручки длявисокої швидкості роботи, в той час як м"які зони ручки забезпечують передачу великихмоментів сили. Шестигранний край ручки запобігає набридливому перекочуваннювикрутки на робочому місці. Частина викруток з Lasertip: накінечник надійно вгризається вголовку гвинта і запобігає вислизанню викрутки.

  • Електроізольований робочий кінець по нормах VDEдля безпечної роботи під напругою до 1000 В
  • Багатокомпонентна ручка Kraftform для високоїшвидкості роботи та ергономічного загвинчування
  • З маркуванням ручки для полегшеного відбору тасортування інструментів
  • З шестигранним краєм ручки для захисту відперекочування
  • З накінечником Lasertip для кращого контакту зголовкою гвинта
  • Сумка може прикріплюватись до компонентів системи Wera 2go

Поштучна перевірка

Набори Kraftform VDE перевірені відповідно до стандарту IEC 60900 поштучно в умовах водяної бані при 10000 B. Контрольне навантаження 10000 B, яке в десять разів перевищує максимально допустиму напругу 1000 B, гарантує безпечну роботу.

Lasertip

Вузько сфокусований промінь лазера створює структуру поверхні з гострими кромками. Твердість профілю після обробки лазером становить до 1000 HV. Накінечник Wera Lasertip міцно "чіпляється" за шліц гвинта і запобігає вислизанню з нього. Ідеально для прямого шліца, Phillips і Pozidriv.

Менше зусилля притискання

Wera Lasertip зменшує необхідне зусилля притискання та підвищує передачу крутного моменту. Загвинчування стає більш безпечним і зручним.

Зменшений діаметр робочого кінця

Зменшений діаметр робочого кінця, із захисною ізоляцією, завдяки чому уможливлюється доступ до глибоко розміщених гвинтів та пружинних елементів.

Багатокомпонентна ручка Kraftform

Wera виготовляє ручку Kraftform з декількох матеріалів з різними властивостями. Для середньої частини використовується стійкий пластик, який міцно утримує робочий кінець навіть при високих навантаженнях. Для кольорових ділянок застосовується більш м"який матеріал, який має високий ступінь тертя і забезпечує передачу великих зусиль. Зони з більш твердими поверхнями перешкоджають прилипанню ручки до долоні, це дозволяє швидко перехоплювати викрутку в руці.

Зручна форма

Відмінно підігнана за формою долоні ручка Kraftform береже руку від мозолів і пухирів.

Маркування на ручці

Маркування на ручці за розміром викрутки полегшує пошук у сумці з інструментами та на робочому місці.

Шестигранний край ручки

Шестигранний край ручки захищає від надокучливого перекочування інструменту на робочому місці.

Ударна міцність

В екстремальних умовах застосування безпека також гарантується завдяки перевірці на ударну міцність при низьких температурах -40 °C.

Ідентифікатори інструментів Take it easy

Викрутки, забезпечені ідентифікаторами інструментів "Take it easy" - колірне кодування профілю накінечника і маркування розміру на ручці викрутки.

Міцність та збереження форми

Міцний та зберігаючий форму матеріал відрізняється високою стійкістю до порізів та проколів. Інструменти, які переносяться захищені від ушкоджень та вологи. Термін служби сумки для інструментів збільшений.

Продумане зберігання

Можливість легко видозмінювати внутрішній обсяг сумки, за допомогою роздільника на липучках, забезпечує хороший огляд вмісту та підтримання порядку.

Робота на місці та на виїзді

Велика опорна поверхня нижньої частини підвищує стійкість сумки. Завдяки наявності великої ручки сумку зручно переносити або підвішувати на робочому місці.

Чудове доповнення системи

Завдяки наявності зони на липучках сумку можна прикріплювати до базового модуля Wera 2go 1 і до контейнера для інструментів Wera 2go 2.

Ваш відгук про: Набір викруток у сумці Wera Kraftform 2GO 100, (05004310001)
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c
наверх