Набір викруток, викрутка-різець, підставка, Wera Kraftform 932 S/6 05018283001

Код: 2007 | Артикул: 05018283001 Статус: В наявності
 
2 389 грн.
0
0

Для гвинтів з шліцом і PhillipsНабір викруток-різців Wera для загвинчування, довбання і роботи з проблемним кріпленням. З багатокомпонентною ручкою Kraftform для роботи в баскому коні й щадному режимі: тверді зони ручки для високої швидкості роботи, в той час як м'які зони ручки забезпечують передачу великих моментів сили.

Характеристики
серіяKraftform Plus серія 900
розмір накінечниканабор
тип наконечниканабор

Для гвинтів з шліцом і PhillipsНабір викруток-різців Wera для загвинчування, довбання і роботи з проблемним кріпленням. З багатокомпонентною ручкою Kraftform для роботи в баскому коні й щадному режимі: тверді зони ручки для високої швидкості роботи, в той час як м'які зони ручки забезпечують передачу великих моментів сили. З наскрізним шестигранним стрижнем з високоякісного матеріалу для виготовлення бітів, за рахунок чого забезпечується відсутність втрат при передачі сили навіть при ударах молотком. Загартований до в'язкої твердості метал виключає утворення сколів або руйнування робочого кінця. З ударним задником для збільшення терміну служби і зниження небезпеки розколювання ручки. Наявність допоміжний шестикутник допомагає за допомогою ріжкового або накидного ключа передавати більший момент сили. Наконечник Wera Black Point і трудомісткий процес гарту забезпечують довгий термін служби наконечника, підвищений захист від корозії і високу точність роботи. Шестигранний край ручки запобігає набридливу перекочування викрутки на робочому місці. З маркуванням ручки для полегшеного відбору і сортування інструментів. 

  • З наскрізним шестигранним стрижнем
  • З підставкою для настінного монтажу
  • Ударний задник і допоміжний шестигранник для передачі великих моментів сили
  • Викрутка-долото для загвинчування, видовбування, віджимання

З вбудованим ударним набалдашником

З вбудованим ударним набалдашником для збільшення терміну служби і зниження ризику розколювання ручки. Додатково діє наступне правило: працювати в захисних окулярах.

З наскрізним стрижнем

З наскрізним шестигранним робочим кінцем з високоякісного металу, завдяки чому можлива передача зусилля без втрат також при ударах молотком. Загартований до в'язкої твердості матеріал запобігає відколювання або руйнування робочого кінця.

Допоміжний шестигранник

Вбудований допоміжний шестигранник разом з гайковим або накидним ключем забезпечують передачу. Більш високих крутних моментів.

Наконечник Wera Black Point

Наконечник Wera Black Point, а також складна технологія гарту гарантують довгий термін служби наконечника, підвищений захист від корозії і високу точність посадки.

Шестигранний край ручки

Шестигранний край ручки захищає від надокучливого перекочування інструменту на робочому місці.

Зручна форма

Відмінно підігнана за формою долоні ручка Kraftform береже руку від мозолів і пухирів.

Допоміжний внутрішній квадрат

Допоміжний внутрішній квадрат в набалдашнику при закручуванні за допомогою повороту, тріскачки Zyklop або ручки-тріскачки для бітів дозволяє передавати більш високий крутячий момент.

Характеристики
Тип інструментуВикрутка
Серія інструментуKraftform Plus серія 900, ударна
Тип рукояткиДвокомпонентна ударна
Тип пакуванняв наборі
ВластивостіУдарна; квадрат під храповик
Кількість в упаковці6 од.
Вміст набору1 x PH 1x90; 1 x PH 2x113; 1 x 0.6x3.5x80; 1 x 0.8x4.5x100; 1 x 1.0x5.5x113; 1 x 1.2x7.0x138
Ваш відгук про: Набір викруток, викрутка-різець, підставка, Wera Kraftform 932 S/6 05018283001
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c
наверх