Набір викруток, викрутка-різець, підставка, Wera Kraftform 977/6 TORX 05024410001

Код: 2008 | Артикул: 05024410001 Статус: В наявності
 
Wera
2 173 грн.
0
0

Для винтов TORX®Набір викруток-різців Wera для загвинчування, довбання і роботи з проблемним кріпленням. З багатокомпонентною ручкою Kraftform для роботи в баскому коні й щадному режимі: тверді зони ручки для високої швидкості роботи, в той час як м'які зони ручки забезпечують передачу великих моментів сили. 

Характеристики
серіяKraftform Plus серія 900
тип наконечниканабор
розмір накінечниканабор

Для винтов TORX®Набір викруток-різців Wera для загвинчування, довбання і роботи з проблемним кріпленням. З багатокомпонентною ручкою Kraftform для роботи в баскому коні й щадному режимі: тверді зони ручки для високої швидкості роботи, в той час як м'які зони ручки забезпечують передачу великих моментів сили. З наскрізним шестигранним стрижнем з високоякісного матеріалу для виготовлення бітів, за рахунок чого забезпечується відсутність втрат при передачі сили навіть при ударах молотком. Загартований до в'язкої твердості метал виключає утворення сколів або руйнування робочого кінця. З ударним задником для збільшення терміну служби і зниження небезпеки розколювання ручки. Наявність допоміжний шестикутник допомагає за допомогою ріжкового або накидного ключа передавати більший момент сили. Наконечник Wera Black Point і трудомісткий процес гарту забезпечують довгий термін служби наконечника, підвищений захист від корозії і високу точність роботи. Шестигранний край ручки запобігає набридливу перекочування викрутки на робочому місці. З маркуванням ручки для полегшеного відбору і сортування інструментів. Всі необхідні профілі в одному наборі. З підставкою для розміщення викруток, які гарантують порядок.

  • З наскрізним шестигранним стрижнем
  • З підставкою для настінного монтажу
  • Ударний задник і допоміжний шестигранник для передачі великих моментів сили
  • Викрутка-долото для загвинчування, видовбування, віджимання

З вбудованим ударним набалдашником

З вбудованим ударним набалдашником для збільшення терміну служби і зниження ризику розколювання ручки. Додатково діє наступне правило: працювати в захисних окулярах.

З наскрізним стрижнем

З наскрізним шестигранним робочим кінцем з високоякісного металу, завдяки чому можлива передача зусилля без втрат також при ударах молотком. Загартований до в'язкої твердості матеріал запобігає відколювання або руйнування робочого кінця.

Допоміжний шестигранник

Вбудований допоміжний шестигранник разом з гайковим або накидним ключем забезпечують передачу. Більш високих крутних моментів.

Наконечник Wera Black Point

Наконечник Wera Black Point, а також складна технологія гарту гарантують довгий термін служби наконечника, підвищений захист від корозії і високу точність посадки.

Шестигранний край ручки

Шестигранний край ручки захищає від надокучливого перекочування інструменту на робочому місці.

Зручна форма

Відмінно підігнана за формою долоні ручка Kraftform береже руку від мозолів і пухирів.

Ручка Kraftform багатокомпонентна

Вихідна ідея при створенні ручки Kraftform полягала в тому, що форма ручки повинна визначатися формами руки. Час підтвердив вірність даного рішення. Уже в шістдесяті роки компанія Wera спільно з всесвітньо відомим інститутом фраунгофера розробила ручку викрутки, прекрасно підходить за формою до людської руці. У 1968 р після тривалої роботи компанія Wera представила ручку Kraftform на ринку. За цей час ручка оптимізувалася за допомогою нових технологій, але зберегла свою перевірену форму, адже людська рука за цей час теж не змінилася.

Характеристики
Тип інструментуВикрутка
Серія інструментуKraftform Plus серія 900, ударна
Тип рукояткиДвокомпонентна ударна
Тип пакуванняв наборі
ВластивостіУдарна
Кількість в упаковці6 од.
Вміст набору1 x TX 15x80; 1 x TX 20x90; 1 x TX 25x100; 1 x TX 27x125; 1 x TX 30x150; 1 x TX 40x150
Ваш відгук про: Набір викруток, викрутка-різець, підставка, Wera Kraftform 977/6 TORX 05024410001
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c
наверх