Набір викруток WERA Bicycle Big Pack 1, 05004190001

Код: 2157 | Артикул: 05004190001 Статус: В наявності
 
4 984 грн.
0
0

Знайти відповідний інструмент відразу для всього кріплення в велосипеді: універсальний набір, що включає 7 викруток з поперечної ручкою, 5 викруток Kraftform і 2 викрутки-різця з ударною площадкою. Ручка Kraftform Plus для приємною, комфортної роботи без появи на руках мозолів і пухирів.

Характеристики
серіяKraftform Plus серія 300
розмір накінечниканабор
тип наконечниканабор

Знайти відповідний інструмент відразу для всього кріплення в велосипеді: універсальний набір, що включає 7 викруток з поперечної ручкою, 5 викруток Kraftform і 2 викрутки-різця з ударною площадкою. Ручка Kraftform Plus для приємною, комфортної роботи без появи на руках мозолів і пухирів. Тверді зони ручки для високої швидкості роботи, в той час як м'які зони ручки забезпечують передачу великих моментів сили. Викрутка PH з технологією Lasertip: наконечники Lasertip викруток Wera оброблені лазером до отримання мікроскопічної шорсткості. Така поверхня буквально "вгризається" в головку гвинта. Про мимовільному вислизанню викрутки можна забути Ідентифікатор інструментів Take it easy: колірне кодування профілю та маркування розміру - для простого і швидкого відбору потрібного інструменту. Поперечна ручка з фіксуючою функцією для надійного утримання кріплення з внутрішнім шестигранником на інструменті.

  • Компактний набір інструментів для велосипедистів 7 викруток з поперечної ручкою, 5 викруток Kraftform і 2 викрутки-різця з ударною площадкою
  • Викрутка з поперечної ручкою для передачі особливо великих моментів сили при загвинчування і відгвинчування
  • Викрутка з поперечної ручкою, з фіксуючою функцією на довгій стороні для надійного утримання гвинтів на інструменті
  • Викрутка PH з наконечником Lasertip для кращої фіксації головки гвинта

Lasertip

Вузько сфокусований промінь лазера створює структуру поверхні з гострими крайками. Твердість профілю після обробки лазером становить до 1000 HV. Наконечник Wera Lasertip міцно "чіпляється" за шліц гвинта і запобігає вислизання з нього. Ідеальний для прямого шліца, Phillips і Pozidriv.

Ергономічна форма

Ергономічна форма поперечної ручки повністю відповідає лінії долоні. Пальці лежать в плавно закруглених поглибленнях ручки. Вся рука стикається з ручкою, втрати на тертя між рукою і ручкою виключаються.

Фіксуюча функція для гвинтів з внутрішнім шестигранником

Фіксація на інструменті гвинти з внутрішнім шестигранником забезпечується за допомогою пружного кульки. Це особливо допомагає в важкодоступних місцях, де гвинт можна утримувати іншою рукою.

Hex-Plus

Проблема гвинтів з внутрішнім шестигранником полягає в тому, що опорні поверхні, передають зусилля з викрутки на гвинт, дуже вузькі. Тому головка гвинта може руйнуватися. Викрутка з профілем Hex-Plus має досить велику опорну поверхню, яка перешкоджає цьому! Корисно знати: інструменти Hex-Plus підійдуть до будь-якого стандартного гвинта з внутрішнім шестигранником.

TORX® HF

У важкодоступних місцях (наприклад, в моторному відсіку) неможливо зафіксувати рукою гвинт на викрутку. Часто гвинт кудись падає. Потім слід виснажливий пошук або втрата гвинта (і, можливо, пов'язані з цим ризики). Розроблені фірмою Wera інструменти TORX® HF покращують геометрію профілю TORX®. Завдяки силі притиску, створюваної поверхневим напругою між профілем гвинта і наконечником, гвинт надійно утримуються на інструменті!

Другий робочий кінець

Виступаючий збоку ручки додатковий короткий робочий кінець дозволяє передавати особливо великі моменти сили, при цьому довгий робочий кінець служить в якості важеля.

Серия 900 

Викрутка-різець - рішення, коли потрібно не тільки вкрутити гвинт. - Для загвинчування, видовбування, карбування. З вбудованим ударним наконечником для підвищення терміну служби і зменшення ризику розщеплення. З наскрізним шестигранним робочим кінцем з високоякісного матеріалу, завдяки чому можлива передача зусилля без втрат навіть при ударах молотком. Загартований до в'язкої твердості матеріал запобігає розщеплення або руйнування робочого кінця. Завдяки вбудованому допоміжному шестигранник за допомогою ріжкового або накидного ключа можлива передача вищих моментів, що крутять.

Ваш відгук про: Набір викруток WERA Bicycle Big Pack 1, 05004190001
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c
наверх