Набір викруток WERA Kraftform 3100 i/7 Set 1, з нержавіючої сталі, 05022750001

Код: 1882 | Артикул: 05022750001 Статус: В наявності
 
2 446 грн.
0
0

Набір з 6 викруток VDE. Набір високоякісних викруток Kraftform Plus VDE фірми Wera зі спеціальної сталі. Інструменти Wera зі спеціальної сталі пройшли вакуумне загартування в льоді і тому володіють необхідними для роботи характеристиками твердості і міцності.

Характеристики
серіяKraftform Plus 100 VDE
розмір накінечниканабор
тип наконечниканабор

Набір з 6 викруток VDE. Набір високоякісних викруток Kraftform Plus VDE фірми Wera зі спеціальної сталі. Інструменти Wera зі спеціальної сталі пройшли вакуумне загартування в льоді і тому володіють необхідними для роботи характеристиками твердості і міцності. Відсутні будь-які обмеження на їх промислове використання. Поштучна перевірка викруток Kraftform Stainless VDE в водяній бані під напругою 10000 В по стандарту DIN EN 60900 (IEC 60900) гарантує безпечну роботу під напругою до 1000 В. Безпека роботи в особливо екстремальних умовах гарантована на основі перевірки ударної міцності при температурі мінус 40°C. Велика частина викруток з наконечником Lasertip: наконечник Lasertip надійно вгризається в головку гвинта і запобігає вислизання викрутки з головки гвинта. Багатокомпонентна ручка Kraftform для роботи в інтенсивному й щадному режимах. З індикаторами інструментів "Take it easy": Кольорове маркування профілю та розміру. Шестигранний край ручки запобігає набридливому перекочуванню викрутки на робочому місці. Плюс культова відкривачка Wera. 

  • Набір з 6 викруток VDE з нержавіючої сталі в компактному м'якому футлярі, відповідному для системи Wera 2go
  • Електро ізольовані робочі кінці VDE зі спеціальної сталі для безпечної роботи під напругою до 1000 В
  • Тверді зони ручки для високої швидкості роботи, м'які зони ручки для передачі великих моментів затягування
  • З індикаторами інструментів "Take it easy": Кольорове маркування профілю та розміру.
  • Відкривачки Wera

Чому на деталях з нержавіючої сталі часто з'являються сліди іржі? Тому що в роботі часто використовується інструмент з "звичайної" сталі, який може призвести до поширення іржі. Яка досада. Ми твердо вважали, що цього можна уникнути. За допомогою викруток інструментів, які також виготовлені з нержавіючої сталі і які відповідають всім необхідним промисловим вимогам по твердості матеріалу. Серія інструментів з нержавіючої сталі. Поширення іржі виключено, вакуумне гартування в льоді забезпечує необхідну твердість інструменту. Електро ізольовані по нормам VDE.

Підходить для системи Wera 2go

Підходить для прикріплення до компонентів системи Wera 2go.

Поштучна перевірка

Поштучна перевірка під напругою 10000 В за стандартом IEC 60900 гарантує безпеку роботи під напругою до 1000 B.

Kraftform з нержавіючої сталі Wera.

Рішення проблеми з контактної іржею: Нержавіюча сталь прикручується нержавіючої сталлю! Інструменти Wera виготовляються з нержавіючої сталі, завдяки чому запобігається виникнення контактної іржі.

Загартування в льоді під вакуумом

Інструменти з нержавіючої сталі від компанії Wera загартовані в льоді під вакуумом і володіють необхідними значеннями твердості і міцності. Промислове застосування дозволено без будь-яких обмежень.

Lasertip

Вузько сфокусований промінь лазера створює структуру поверхні з гострими крайками. Твердість профілю після обробки лазером становить до 1000 HV. Наконечник Wera Lasertip міцно "чіпляється" за шліц гвинта і запобігає вислизання з нього. Ідеальний для прямого шліца, Phillips і Pozidriv.

Менше зусилля притиску

Wera Lasertip зменшує необхідне зусилля притиску і підвищує передачу зусилля. Закручування стає більш безпечним і зручним.

Ідентифікатори інструментів "Take it easy"

Викрутки забезпечені ідентифікаторами інструментів "Take it easy": колірне кодування профілю наконечника і маркування розміру на ручці викрутки.

Характеристики
Тип інструментуВикрутка
Серія інструментуKraftform VDE INOX
Тип рукояткиДвокомпонентна VDE
Тип пакуванняв наборі
ВластивостіTake it easy; VDE 1000 V; Lasertip; INOX
Кількість в упаковці7 од.
Вміст набору1 x PH 2x100; 1 x PZ 1x80; 1 x PZ 2x100; 1 x 0.6x3.5x100; 1 x 0.8x4.0x100; 1 x 1.0x5.5x125; 1 x 147; 1 x 50.0x240.0
Ваш відгук про: Набір викруток WERA Kraftform 3100 i/7 Set 1, з нержавіючої сталі, 05022750001
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c
наверх