Набір WERA Kraftform Kompakt Micro 11 Electronics 1, 05073676001

Код: 2226 | Артикул: 05073676001 Статус: В наявності
 
3 567 грн.
0
0

Набір Kraftform Kompakt Micro-Set для тонкої роботи. Підходить для бітів з хвостовиком 4 мм Halfmoon (тип хвостовика Wera 9) і 4 мм HIOS (тип хвостовика Wera 21). 

Характеристики
серіяKraftform Micro
розмір накінечниканабор
тип наконечниканабор

Набір Kraftform Kompakt Micro-Set для тонкої роботи. Підходить для бітів з хвостовиком 4 мм Halfmoon (тип хвостовика Wera 9) і 4 мм HIOS (тип хвостовика Wera 21). Система "Одна ручка - багато насадок" для моментальної зміни насадок; ручка Kraftform Micro з рухомою головкою і зоною швидкого обертання для роботи викруткою в швидкісному режимі, не треба витрачати час на перехоплювання інструменту; зона докладання зусиль з м'якими ділянками служить для передачі великих моментів сили при затягуванні і відпустці гвинтів; прецизійна зона безпосередньо перед робочим кінцем для вибору правильного кута закручування при юстувальних роботах; 10 бітів для загвинчування в ручному і машинному режимах; моментальна фіксація біта: він просто вставляється в утримувач з автоматичною фіксацією і надійної посадкою. Для заміни біта потрібно тільки подати вперед стопорне кільце і витягти насадку. Гільза вільного ходу для простого ведення інструменту в процесі загвинчування.

  • З захистом від перекочування і рухливою голівкою для швидкісного обертання
  • Набір викруток Kraftform Micro в міцної сумці
  • Підходить для прикріплення до компонентів системи Wera 2go
  • Обов'язковий інструмент, наприклад, для електронників, оптиків, механіків з точних робіт, ювелірів, монтажників устаткування для передачі даних або моделістів.
  • Багатокомпонентна ручка Kraftform Micro для швидкої і ергономічною роботи

Ручка Kraftform Micro

Багатокомпонентна ручка викрутки для ергономічної і правильної роботи.

Краща викрутка для електронщиків

Викрутка Kraftform і ручка з особливою прихильністю трьох функціональних зон прекрасно відповідає цим вимогам. Рухома головка вільного ходу для опори рукою, ідеально доповнює ці переваги.

Прецизійна зона

Прецизійна зона, безпосередньо що тримає робочий кінець, виконана так, щоб в процесі роботи завжди відчувати кут обертання, що має важливе значення при юстировочних роботах

Зона прикладення зусилля

Зона прикладення зусилля з м'якими ділянками поруч з робочим кінцем викрутки сприяє передачі високих моментів відкручування і затягування без втрати контакту з гвинтом.

Зона швидкісного обертання

Зона швидкісного обертання під рухливою голівкою забезпечує стрімке обертання викрутки.

Характеристики
Тип інструментуВикрутка Micro
Серія інструментуKraftform Micro
Тип рукояткиДвокомпонентна Micro
Тип пакуванняв наборі
Кількість в упаковці11 од.
Вміст набору1 x 97; 1 x PH 000x44; 1 x PH 00x44; 1 x PH 0x44; 1 x TX 8x44; 1 x 3 IPx44; 1 x 1 IPRx44; 1 x 0.35x2.5x44; 1 x mx44; 1 x 2.5x44.0; 1 x 3.0x44.0
Ваш відгук про: Набір WERA Kraftform Kompakt Micro 11 Electronics 1, 05073676001
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c
наверх