Набір WERA KRAFTFORM KOMPAKT PISTOL RA 4, 05051031001

Код: 1000386 | Артикул: 05051031001 Статус: В наявності
 
3 149 грн.
0
0

Компактний інструмент Wera з багатокомпонентною ручкою Kraftform пістолетної форми для високої швидкості роботи і особливо ергономічного загвинчування. Вбудований магазин для зберігання біт.

Характеристики
серіяKraftform Kompakt
розмір накінечниканабор
тип наконечниканабор

Компактний інструмент Wera з багатокомпонентною ручкою Kraftform пістолетної форми для високої швидкості роботи і особливо ергономічного загвинчування. Вбудований магазин для зберігання біт. Тріскачка: тонкий механізм зачеплення для малого кута повернення - лише 8°, кільцевий регулятор (обертання вправо, блокування, вліво), максимальний момент сили до 50 Нм; шестигранний стержень з патроном Rapidaptor під шестигранний хвостовик 1/4", з магнітом. 6 біт PH, PZ і TORX, довжиною 25 мм, підходять для тримачів за стандартом DIN ISO 1173-D 6,3. З практичним футляром для кріплення на поясі.

  • Тріскачка з тонким механізмом зачеплення для малого кута повернення - лише 8°.
  • Простий у користуванні кільцевий регулятор.
  • Швидкозажимний патрон з технологією Rapidaptor.
  • З сильним постійним магнітом для надійної посадки біт.
  • Футляр для кріплення на поясі.

Kraftform Kompakt

Чому на робочому місці часто не вистачає потрібного інструменту? А тому що занадто багато інструментів і занадто важка сумка з ними часто ускладнюють вибір перед виходом на роботу. У WERA з'явилось зрозуміле завдання - розробити такий інструмент, який би максимального підходив для різних видів робіт, а також не створював би проблем при транспортуванні для використання на виїзді. Рішенням стали інструменти Kraftform Kompakt. Ручка-тримач, з якою можна використовувати робочі насадки з різними профілями. Інструменти компактно розміщені у легкій та міцній текстильній сумці.

Зміна обертання

Ергономічний у використанні перемикач реверсу.

Тонке юстирування

Додатково існує можливість проведення тонких юстирувальних робіт, якщо заблокувати перемикач у середньому положенні, коли не потрібно кожного разу змінювати напрямок загвинчування.

Дрібнозубчаста механіка

Тонка механіка з зачепленням на 44 зубці для прецизійної роботи. Велика економія часу при закручуванні.

Магазин для біт

У рукоятку вбудований магазин для зберігання біт.

Універсальний тримач

Швидкозажимний патрон Rapidaptor забезпечує моментальну зміну біт без допоміжного інструменту. Підходить для насадок 1/4" за стандартом DIN ISO 1173-C 6,3 (тип хвостовика Wera 1) і E 6,3 (тип хвостовика Wera 4).

Швидка установка та самоблокування

Насадку можна вставити у зажим, не використовуючи втулку. Як тільки насадка опиняється у гвинті, вона самостійно блокується.

Швидке вилучення

Для зміни насадки необхідно просто змістити втулку вперед, при цьому пружинний механізм підніме насадку з магніту та розблокує інструмент. Насадка легко виймається. Відмінна допомога: насадки навіть мінімальних розмірів легко виймаються без допоміжного інструменту.

Управління однією рукою

Всі функції швидкозажимного тримача Rapidaptor, такі як установка та виймання насадки, можуть бути виконані однією рукою. Це швидше, економніше та зручніше. Ніяких зайвих рухів.

Високоякісні біти

Високоякісні біти для глибоко розташованих гвинтів, загартовані до в'язкої твердості, для універсального застосування. Шестигранний хвостовик 1/4", підходять для тримачів по стандарту DIN ISO 1173-F 6,3.

Високоякісні біти

Високоякісні біти з торсіонною зоною, в якій гасяться піки кінетичного навантаження. Більш м'яка зона системи Bi-Torsion для запобігання скручування накінечника біти при високих навантаженнях. За рахунок цього значно зростає термін служби насадки. Загартовані до в'язкої твердості, для універсального застосування. Шестигранний хвостовик 1/4", підходять для тримачів за стандартом DIN ISO 1173-D 6,3.

Біти BiTorsion

Виникаючі при машинному закручуванні піки навантаження сприяють передчасного зносу насадок або руйнуванню гвинтів. Якщо ці навантаження звести до мінімуму, загвинчування стане більш продуктивним і надійним. Система Wera BiTorsion захищає від передчасного зносу. Термін служби насадки збільшується, значно зростає продуктивність при машинному закручуванні.

Ідентифікатори інструментів "Take it easy" Wera

Ідентифікатори інструментів "Take it easy" з кольоровим кодуванням профілю і маркуванням розміру - для простого і швидкого відбору необхідного інструменту.

Характеристики
Тип пакуванняв наборі
ВластивостіTake it easy
Кількість в упаковці13 од.
Вміст набору1 x 1/4"; 1 x PH 1x25; 1 x PH 2x25; 1 x PZ 1x25; 1 x PZ 2x25; 1 x TX 20x25; 1 x TX 25x25; 1 x PH 1x89; 1 x PH 2x89; 1 x PZ 1x89; 1 x PZ 2x89; 1 x TX 20x89; 1 x TX 25x89
Ваш відгук про: Набір WERA KRAFTFORM KOMPAKT PISTOL RA 4, 05051031001
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c
наверх