Ручка-тримач насадок з швидкозажимним патроном Wera 817 R Rapidaptor 05051482001

Код: 1000906 | Артикул: 05051482001 Статус: В наявності
 
1 361 грн.
0
0

Високоякісна ручка-бітотримач. Утоплений в ручці стрижень з швидкозажимним патроном дозволяє легко поводитися з інструментом навіть у тісному просторі. Швидкозатискний патрон Rapidaptor забезпечує моментальну зміну біт без допоміжного інструменту. 

Характеристики
серіяKraftform Kompakt
розмір накінечникаручка-тримач
тип наконечникаручка-тримач

Високоякісна ручка-бітотримач. Утоплений в ручці стрижень з швидкозажимним патроном дозволяє легко поводитися з інструментом навіть у тісному просторі. Швидкозатискний патрон Rapidaptor забезпечує моментальну зміну біт без допоміжного інструменту. Сильний постійний магніт тримає біти мертвою хваткою. Ручка Kraftform Plus для комфортної роботи без появи на руках мозолів і пухирів. Тверді зони ручки для високої швидкості роботи, в той час як м'які зони ручки забезпечують передачу великих моментів сили. Підходить для біт з шестигранником 1/4 "за стандартом DIN ISO 1173-C 6,3 і E 6,3 (ISO 1173).

  • Ручка-бітотримач з швидкозажимним патроном Rapidaptor для біт з шестигранним хвостовиком 1/4"
  • Багатокомпонентна ручка Kraftform для швидкого і ергономічного загвинчування
  • З шестигранним краєм ручки для захисту від перекочування
  • З технологією Rapidaptor для моментальної зміни насадок
  • Утоплений в ручці висувною стрижень 

Телескопічна вставка I

Втоплений в ручці висувний стрижень з швидкозажимним патроном дозволяє легко поводитися з інструментом навіть в умовах обмеженого простору роботи, коли стрижень сховано. 

Телескопічна вставка II

Простим натисненням на стопорну гільзу можна швидко висунути робочий стрижень. Тепер ручку-тримач можна використовувати як повноцінну викрутку 

Телескопічна вставка III

Якщо повторно натиснути на гільзу з чутним і відчутним подоланням опору стопорного механізму, відбувається його розблокування. Висувний стрижень можна витягти і використовувати в якості адаптера в машинному режимі або повернути в початкове положення. 

Швидка установка і самоблокування

Насадку можна встановити в затиск, не вдаючись до допомоги втулки. Як тільки насадка виявляється в гвинті, вона самостійно блокується. 

Швидке вилучення

Для зміни насадки необхідно просто зрушити втулку вперед: при цьому пружинний механізм підніме насадку з магніту і розблокує інструмент. Насадка легко витягається. Відмінна допомога: насадки навіть мінімальних розмірів легко витягуються без допоміжного інструменту. 

Універсальний затискач

Швидкозатискний тримач Rapidaptor підходить для насадок 1/4 "за стандартом DIN ISO 1173-C 6,3 (тип хвостовика Wera 1), і E 6,3 (тип хвостовика Wera 4).

Швидке обертання

Утримуючи муфту вільного ходу, можна направляти акумуляторний або електричний гвинтоверти в процесі загвинчування. Це полегшує контакт інструменту з гвинтом і запобігає зісковзуванню біти. Тримач може служити в якості короткого подовжувача з приводом 1/4 ", наприклад, для тріскачки Zyklop.

Kraftform

Вихідна ідея при створенні ручки Kraftform полягала в тому, що форма ручки повинна визначатися формами руки. Час підтвердив вірність даного рішення. Уже в шістдесяті роки компанія Wera спільно з всесвітньо відомим інститутом Фраунгофера розробила ручку викрутки, прекрасно підходить за формою до людської руці. У 1968 р після тривалої роботи компанія Wera представила ручку Kraftform на ринку. За цей час ручка оптимізувалася за допомогою нових технологій, але зберегла свою перевірену форму, адже людська рука за цей час теж не змінилася.

Характеристики
Привід (хвостовик)1/4"
Довжина загальна133 mm
Тип пакуванняпоштучно
Ваш відгук про: Ручка-тримач насадок з швидкозажимним патроном Wera 817 R Rapidaptor 05051482001
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c
наверх