Викрутка хрестова Kraftform Micro 1550 PH, 05030117001, PH 000x40мм

Код: 1000859 | Артикул: 05030117001 Статус: В наявності
 
273 грн.
0
0
Характеристики
серіяKraftform Micro
розмір накінечникаPH 000
тип наконечникаPhillips PH

Викрутка Micro з електростатичним захистом. Надійний захист від електростатичних розрядів і пов'язаного з ними збитку. За рахунок опори долоні на рухому головку і розташованої під нею зони швидкого обертання можна працювати викруткою в швидкісному режимі. Не треба витрачати час на перехоплювання інструменту. Зона докладання зусиль з м'якими ділянками служить для передачі великих моментів сили при затягуванні і відпустці гвинтів. Прецизійна зона для вибору правильного кута закручування при юстіровочних роботах. Наконечник Black Point забезпечує точність роботи і оптимальний захист від корозії.

  • Викрутка Kraftform Micro для гвинтів Phillips
  • Електростатично безпечний інструмент через поверхневого опору <10 ^ 9 Ом
  • Багатокомпонентна ручка Kraftform Micro для швидкого і ергономічного загвинчування
  • З захистом від перекочування і рухливою голівкою для швидкісного обертання
  • Наконечник Wera Black Point забезпечує точність роботи і оптимальний захист від корозії

Пригвинчуючи електронні компоненти (наприклад, в смартфонах або планшетах), не можна допускати електростатичних розрядів, оскільки вони можуть викликати різні збої електроніки, аж до її повного виходу з ладу. З цієї причини обов'язковою умовою є використання викруткових інструментів з електростатичнbv захистом.

Інструменти ESD Wera

Вимоги, що пред'являються до викрутки інструментам ESD по поверхневому опору, містяться в стандарті DIN EN 61340-5-1. Цей стандарт діє і відносно ручок з електропровідного матеріалу. Вироби компанії Wera серії ESD задовольняють цим стандартом і ще більш суворим приписам деяких технологічних підприємств.

Захист від електростатичного енергії

Значення електричного поверхневого опору матеріалу Wera ESD становить ≤ 10 ^ 9 Ом. Це забезпечує надійний захист деталей від електростатичного енергії і пов'язаних з нею ушкоджень.

Ручка Kraftform Micro

Багатокомпонентна ручка викрутки для ергономічної і правильної роботи.

Прецизійна зона

Прецизійна зона, безпосередньо що тримає робочий кінець, виконана так, щоб в процесі роботи завжди відчувати кут обертання, що має важливе значення при юстіровочних роботах

Зона прикладення зусилля

Зона прикладення зусилля з м'якими ділянками поруч з робочим кінцем викрутки сприяє передачі високих моментів відкручування і затягування без втрати контакту з гвинтом.

Зона швидкісного обертання

Рухома головка і зона швидкісного обертання під нею надають стрімке обертання. Перехоплення рукою, як це буває при використанні звичайних викруток для дрібних гвинтів, не потрібно

Наконечник Wera Black Point

Наконечник Wera Black Point, а також складна технологія гарту гарантують довгий термін служби наконечника, підвищений захист від корозії і високу точність посадки.

Характеристики
Розмір наконечникаPH 000
Тип інструментуВикрутка Micro
Тип наконечникаPhillips PH
Серія інструментуKraftform Micro
Тип рукояткиДвокомпонентна Micro, ESD
Робоча довжина мм40 mm
Довжина загальна139 mm
Тип пакуванняпоштучно
Ваш відгук про: Викрутка хрестова Kraftform Micro 1550 PH, 05030117001, PH 000x40мм
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c
наверх